Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hányadik alkalom után lesz...

Hányadik alkalom után lesz már számomra is élvezhető a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma lefeküdtem először a barátommal. Nagyon akartam már, tulajdonképpen könyörögtemm azért, hogy megtegyük :D Mégis nagyon fájt. 2x próbáltuk. Kb. 1 óra telt el a 2 alkalom között, de egyik sem volt túl hosszú, mert fájt. Rendesen fel voltam izgulva, nedves voltam, és hát nagyon akartam. Mikor lesz jó?


2013. aug. 5. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Pár alkalom után.
2013. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy riban,c:
2013. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Khm... miért vagyok riban c?? (te fäsz)
2013. aug. 5. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy hetek/hónapok kellenek..
2013. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem évek kellettek...
2013. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a barátodnak milyen a mérete, de nővérem egyszer összejött egy sráccal (egyikük sem volt szűz), akinek elég méretes volt. Kellett nekik olyan 1-2 hónap, mire "összeszoktak", fokozatosan ment nekik egyre jobban, aztán már nem volt probléma.:) Több okból fájhat, ilyen a pasi mérete, olyan is van hogy a lány szűkebb vagy rövidebb belül az átlagnál, de az izgalomtól is begörcsölhetsz kicsit lent. Ha 2 hónapon belül nem oldódna meg a probléma, vagy esetleg nem éreznél javulást, akkor keress fel egy nőgyógyászt. Ismerősömnek több hónap után is fájt, de utána a doki kivizsgálta, kapott valami gyógyszert rá és megoldódott :)
2013. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugye mennyi nyomorék van itt? :D


Az első alkalom is lehet jó kivéve ha a pasi béna.


28F

2013. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát neki elég méretes, és először az ujja is fájt, szóval én meg szűk vagyok, de nem akarom, hogy ilyen keserves legyen :(
2013. aug. 6. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 10:19


A punci nagyon tud tágulni! Akár 5 centi vastag is lehet, kellő ellazulással az is simán bemegy.

2013. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!