Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt sokan hogy...

Miért hiszik azt sokan hogy aki izmos magas, az egy csajozógép? Pedig lehet közben egy muja senki aki 2 értelmes mondatott nem bír kinyögni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert általában ezek a kigyúrt medvék mindig szééép csajokkal vannak együtt.. És ezért általánosítják az emberek..
2013. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bummer ***** válasza:
Társadalmi sztereotípiák. Amúgy minden stílusra típusra meg vannak az azt igénylő körök. A probléma az, ha valaki olyan rétegben mozog, rosszabb, ha olyan típusú jön be neki, aki pont ellentétes elvárásokkal rendelkezik a partnert illetően mind külsőben mind belsőben. Ilyenkor a mikro közösségi tapasztalatok azok lesznek, hogy "a többség nem olyat akar mint én".
2013. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szóval , te vagy az izmos, magas , muja aki nem bír két mondatot kinyögni?
2013. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen elsőnek igaza van. Ezt látni...
2013. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasiknak több az önbizalmuk, és ezért csajoznak, ráadásul meg tudják tenni azt, hogy legalább olyan külsejű lányokkal jönnek össze, mint ők. Viszont általánosítani nem lehet. Viszont, ők kevésbé csajozógépek, mint a "gengszeterek," akiknek pénzük is van dögivel, tök mindegy, hogy ronda mint a bűn. Na ők aztán tényleg bárkit megkaphatnak, persze főleg a 20-as korosztályból,akinek ez számít.
2013. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as, mondasz valamit..
2013. aug. 6. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:

A nőket nem zavarja az hogy egy muLYa senki, és 2 értelmes mondatot nem bír kinyögni. A nőknek ugyanis a pasi nem több kétlábon járó pénztárcánál és státusszimbólumnál.

Nem véletlen hogy ennyi szingli pasas van. Akinek van esze, elkerüli ezeket a nőket jó messzire.

2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is izmos vagyok es magas,megsem vagyok csajozogep.Nem vagyok mulya,mert muvelt vagyok es van humorom,de egyszeruen sosem ment ezz az orrba-szajba csajozas.Mindig osszejottem 1 rendes lannal es kesz.


(bocs,de nincs ekezetem)

2013. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a kigyúrt srácok egy része


az önbizalom hiánya és/vagy a kis pö-cs miatt gyúrják ki magukat.

2013. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nemi szervemmel nincs gond, nem úgy aztönbizalmammal, azért kezdtem el edzeni mert kisebbségi komplexusom van.
2013. dec. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!