Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön egy magas, izmos, értelmes viszont nem túl jóképű srác?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
no de a személyisége az milyen?:D
2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Mutass képet.:)

Amúgy meg miért ne, nem külső alapján választok pasit. Jó, azért csöves ne legyen.:D

2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az izom önmagában elég arra, hogy a nők 98%át felszedd.
2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak ne legyen büdi!!!!! :D


Amúgy meg fontos az is, hogy hogy beszél másokkal, stb... :)

L/izmos alacsony

2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanilyen vagyok.

Saját tapasztalataim alapján eléggé meg vagyunk lőve,mert az arc a legfontosabb a csajoknál.Magasság másodlagos,a test nem érdekli őket.

Haverok közt is csomó alacsony/kövér/gebe/bunkó/buta pasinak van barátnője mert jóképűek..

2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jancsi mekkora?
2013. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a Jancsi mekkora.
2013. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

22:52

Ez hülyeség, akkor rossz helyen próbálkozol.. Nem tagadom, nekem is volt egy barátom régen, akit szégyelltem, mert nem volt valami helyes, és féltem, hogy mások mit mondanak. Rájött erre, és láttam rajta, hogy nagyon rosszul esik, szakított is. Megbántam, hogy ezt tettem vele, mert egy értelmes és okos srác volt, akivel nagyon megértettük egymást, és azt kell mondanom normálisabb volt, mint a jóképű pasik többsége, már bocsánat. Így visszagondolva a fiúimra azt kell mondanom, hogy ő volt a legnagyobb szerelmem még annak ellenére is, és tényleg a legnormálisabb is. Úgyhogy azóta én nem a kinézetet nézem.

2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja a Jancsi az 19, viszont akit egyből ez érdekel az nálam nem jön be ;)
2013. jún. 1. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:
hát akkor van egy rossz hírem
2013. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!