Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányoknak úgyis csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak úgyis csak a jóképű, magas fiúk kellenek, akkor aki nem így néz ki és elég csúnya, annak van értelmes egyáltalán próbálkoznia lányoknál vagy jobb, ha prostizni jár egész életében?

Figyelt kérdés
A suliban is a csajok láttak valami kigyúrt testű nagy, magas fiút, egyből mindegyik odáig volt érte, eszembe jutott, hogy én meg milyen selejt vagyok, mert se magas, se kigyúrt, de még csak jóképű sem vagyok, sőt bűnrondának tartom magam, szóval nem is csoda, ha engem egy lány sem akar magának, senki sem kezdeményez nálam, még csak köszönni sem nagyon szoktak, szerintem ezeknek a csajoknak én embernek sem számítok. Gondolom, ha jóképű, magas gyerek lennék, akkor meg mindegyik rám ugrana. Szóval ennyire a külsőségek a lényeg, akkor én nem is értem minek próbálkoztam már annyi csajnál, tisztára megaláztam csak magam és mindig a lekoptatás volt, kivéve, amikor valami álindokkal szólítottam le, de ha ott is belököm, hogy szeretném jobban megismerni, biztos elutasítottak volna, sőt talán még ki is gúnyoltak volna, ahogy egyik csaj tette, amikor leszólítottam. Olyan igazságtalan az élet, aki jó testi adottságokkal született az boldog lehet, lehet olyan párja, akivel kívánják egymás testileg-lelkileg, aki meg nem úgy néz ki, annak marad a keze meg a prostizás és az állandó szeretethány, magány. Én már attól is sírni tudnék, ha szerelmes párokat látok valahol. Sírtam is már fiú létemre, bár tudom, hogy szégyen és ássam el magam emiatt is meg amúgy is.
2013. ápr. 11. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
ne általánosits
2013. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

Neked nincs értelme... a lanyok szeretik egy fiuban, ha életképes! Ne puhap*csűsködj, nem a kigyùrtaké a világ!..

16L

2013. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
nem mindegyik uhrik rád, ha magas és jokepu vagy.
2013. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Amugy megjegyzem, aki izmos az nem annak szuletett, hanem naponta sok verejtek aran valt azza.... es ezt te is megteheted, csak lusta vagy es inkabb itt nyavalyogsz..
2013. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

A kisebb baj,hogy kicsi vagy és nem szép. A nagyobb,hogy sajnáltatod magad,és ez nem nyerő a lányok körében.Gondolom 10-en éves vagy. Majd kinövöd. 10 éven át bsztattak általánostól a középiskolán keresztül, hogy milyen ronda vagyok, ennek ellenére ugyan 2 kezemen meg tudom számolni, de épp csak,hogy hány lány jött oda, vagy a barátnője,hogy mi lenne ha.... Amúgy elárulom,a lányokat nem a kedvességgel tudod a legjobban megfogni, meg azzal, hogy lemész kutyába és lesed,hogy mit akarnak.

Volt egy lány,aki tetszett, hozzá se szóltam, valahogy mégis úgy alakítottam a helyzetet, hogy ő maga jött oda.

2013. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, sportolok képzeld, többet, mint a legtöbb mai csaj manapság, csak nekem nincs pénzem kondibérletre meg szerekre, így csak erőnlétben látszik meg a dolog, súlyban nem. De fittebb vagyok mint a legtöbb ember az tény.
2013. ápr. 11. 16:00
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

Ok, izomnovelesre a legjobb gyakorlat a fekvotamasz....

Es igenis lusta vagy lelkileg, mert nyavalyogsz es magadon kivul keresel hibasokat, bunbakokat... mikozben Te vagy az, aki miatt nincsen csajod, es nem a genetika, nem a csufsagod, nem a kigyurt pasik, es meg csak nem is a lanyok igenyessege miatt!

2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Igen járj prostizni, manapság az is szempont a jóképűség és kigyúrtság mellett hogy ne legyél se szűz, és legyél lepedőakrobata.
2013. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ez megy nektek, csajoknak, hibáztatni a fiúkat, közben meg eltereled, hogy neked is magas, jóképű fiú kéne, ahogy mindegyikőtöknek, annyira válogatósak vagytok külsőre, ti közben meg nem tudok mást adni a testeteken kívül, mert belül a csajok 90%-a üres és sekélyes, szomorú, hogy így lenézitek a csúnya fiúkat, legalább emberként bánnátok velük, vagy barátkoznátok velük, ha nem is akartok járni már ilyen fiúkkal. Hány csúnya, kövér lány van ésn mégis tudok normálisan beszélni velük, még, ha nem is vonzanak, nem kell lenézni, meg kigúnyolni valakit, csak, mert nem tetszik külsőre. Amúgy sincs semmi önbizalma, de ti csajok csak folyotn rátettek még egy lapáttal, hogy ne legyen semmi és a maradék is elmenjen. Kösz szépen, kedves lányok!
2013. ápr. 11. 16:07
 10/29 anonim ***** válasza:
7es, es 4es vagyok... es fiu:D
2013. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!