Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Mit tegyek ha képtelen vagyok az életre? .

Figyelt kérdés
Egyedül élek,munka helyem is van de egy 0ának érzem magam.Az is vagyok!.Senki sem törődik velem.Egy balfék vagyok. Meg barátaim sincsenek.Nem tudok semmit megoldani.Szűz vagyok és nemsokára 30 vok.

2013. aug. 6. 22:28
1 2
 11/15 ASOT ***** válasza:

egyébként a felét nem viccként írtam.

Találnod kell egy életcélt.


És van olyan hogy az áldozattal jár és hatalmas változással.


És ha már tényleg reménytelen a helyzeted ha úgy érzed...akkor változtass valami nagyot. 1x élsz...

2013. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mmmmmmm, hát először is látod xy 20 éves és szociál fóbiája van és nincs munkája stb.


egyébként ez valami lelki ok miatt van, vagy ehm simán balfék vagy? Csak úgy kérdem. Ez a nem tudok semmit megoldani ez lényegtelen ebből a szempontból, biztos csak nincs motivációd stb, minek foglalkozz vele, úgysincs értelme ilyesmi,


a többi meg, szóval ja, leginkább az számítana miért érzed magad 0-nak. Pl mert kiskorodban hajnaltól éjfélig bántottak, vagy csak mert, elbénáztál valamit, és ilyen kis szarokon agyalsz évekig, hogy "ÓÓÓ miért nem a bal kezemet nyújtottam kézfogáskor hanem a jobbat áááárggghh, most biztos hülyének néz"


a szüzesség meg na jó,, nem tudom 1 részt minek írod ide, már így is elég önsajnáltató a leveled, bár én ezt nem is sorolnám egyébként ide a szüzességet mint ilyen ezekhez hasonló probléma, a sok hülye f*** szűztől itt az oldalon is tele van a tököm az ilyen kérdéseikkel.


[[Na de szóval én most nincs barátnőm,, de mind1 is a lényeg, hogy szexeltem 2-szer, de tulajdonképpen 1-nek sz ámít egy délelőtt történt az egész. Elég hülyén alakult, dolgoztam x helyen egy fél évet, és egy csávó,, hát vagy srác, mind1 idősebb volt nálam meg nagyobb darab, oda jött aztán folyton dumált velem, de már akkor láttam hogy ez ilyen alvilági csávó, mobilt akart rám sózni meg minden.


És egyszer mondta hogy szkanderozzunk, én hülye meg belementem, és persze pénzben fogadtunk, persze mivel nagyobb volt vesztettem, és ugye tartoztam neki. És hát, amúgy éjszakai műszak volt, mondtam most nincs nálam reggel oda adom, megbeszéltük hol találkozzunk. Ok, oda mentünk oda adtam, ott volt egy másik hülye gyerek is, akit meg el kellet kísérni a bankba, mert ő is szkanderozott vele, aztán ott "összehaverkodtunk", és na lényeg, nála voltunk, és ott volt 1-2 csaj, és az egyik kb rám mászott, aztán szexeltünk, aztán 1 kicsit később megint, és nekem ez volt az első, aztán ugye mindenki bealudt én meg elhúztam a francba, szerencsére bringával voltam]]


és na, azóta se nagyon szexeltem,, de őszintén nem igazán foglalkoztat így a dolog, hogy ettől egy szánalmas, élet képtelen, f***, balféknek érezzem magam, pedig ez már több mint 1,5 éve volt.


Igazából nem is tudom miért kísértem el, hát főleg mert féltem hogy jaj mi lesz ha nem, de valószínűleg túl reagáltam, de hát hülye voltam, de azért is húztam el onnan mert gondoltam jó, ez olyan társaság amiből jobb ha kimaradok, még jó hogy éjszakai műszak volt és reggel volt. Aztán érdekes módon nem találkoztunk többet, és ennyi. Na ezt csak azért meséltem el hogy hihető legyen. De szóval ha ez a bajod hogy szűz vagy hát istenem ez legyen a legnagyobb problémád.

2013. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos utolsó annyi problémán van,hogy senkinek nem kellek.Amúgy soha nem bántalmaztak gyerekkoromban.
2013. aug. 6. 22:59
 14/15 anonim ***** válasza:

hmmmm, oké,, hát de akkor, az annyira nem gáz,, végül is csak próbálj meg kedveskedni meg ilyenek az embereknek, csak megkedvel valaki, még ha kicsit nyalizós vagy az se gond szerintem, aztán majd úgyis alakul, 2. meg nem lehet rögtön tökéletesnek lenni


háát ahol most dolgozom, ott is azt szeretem, hogy, legalábbis nekem tetszenek ott az emberek akikkel dolgozom, nagy részük idősebb is (talán ez is számít) de úgy jó, nem tudom így pontosan szavakba önteni, de jó ott tapasztalni hogy viselkednek emberek stb,, pl hogy engem is néztek már ott sokszor hülyének,


sokszor tök szarul is érzem magam, hogy óóó pedig pont kezdett jó lenni, erre csinálok valami hülyeséget, de ez másokkal is így van,


Szóval arra próbálok rávilágítani, hogy ne feltétlen reagáld túl, rólam is mondtak már olyat hogy füü, de ugye halottam is másról mit mondanak a háta mögött. Aztán meg mégis dumálnak velem, meg "kibékülünk", legalábbis m az én fejemben mert amúgy összese voltunk veszve.


Hát most ez jó vagy nem az egy dolog, de ha leállsz ezen agyalni, biztos depis leszel, aztán meg kedved se lesz, amitől csak még depiseb leszel és így tovább. Most ezt nem úgy kell elképzelni hogy álszent köpönyegforgató, aszok, csak így működnek a dolgok, mikor milyen a hangulatuk, mit csinál a másik.


jó mondjuk lehet ezzel semmi ujjat nem mondtam, de na, értelemszerűen ha elküldesz valakit a jó édes ***** ****** akkor nem fog neki tetszeni, akkor csinálj valami olyat ami tetszene xy-nak

2013. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszi :)...De amúgy ku.va depis vagyok.Ebből már nem tudok ki mászni.
2013. aug. 7. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!