Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nő aki csak szexet akar?

Egy nő aki csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Volt több hosszabb kapcsolatom is de mostanság már nem vonz a szerelem a rózsaszín köd.. A férfiak iránt csak szexuális vonzalmat érzek, de nem akarok többet. Ez sokszor a pasik problémája, ezért is érint egy kicsit kellemetlenül a helyzet. Sok férfi azt hiszik ez is egy női allűr.. pedig nem. Normális dolog ez így nőként?

20/L



2013. aug. 9. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

mért ne lenne normális?

én is csak szexet akarok mindig, míg bele nem zúgok valakibe. mondjuk akkoris...

2013. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem találsz valakit magad mellé, addig normális. Igényeid neked is vannak nyilván. Más kérdés, hogy mennyire "engeded el" magad.
2013. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig én simán belemennék. Csak ne csodálkozz, ha pár hét után dobnálak, mert találnék egy jobbat, vagy egy olyat, aki többet is szeretne. A szexkapcsolat csak pótléknak jó.
2013. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat! Ment a zöld.

Nekem is volt egy ilyen gondolatom, hogy mostanság lehet nem a megfelelő emberekkel sikerült megismerkednem. Ezért volt az, hogy a szexuális vonzalmon kívül nem érintettek meg. :)

A harmadik válaszolónak:

Lehet félreérthetően fogalmaztam, de nem célom az ilyesfajta kapcsolat kialakítása. Tehát nem vágyom konkrét szexkapcsolatra. A problémám az, hogy az új kapcsolataimban nem kezdtem el lelki kötődésekre és miegymásra vágyni. Ebből az okból gondolták a férfiak, hogy allűrnek szánom, mivel a legtöbb nőt le sem tudják vakarni miután megtörtént az első szex:)

2013. aug. 9. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, bár én konkrét szexkapcsolatra vágytam. Lett is, de ő többet akart. Viszont ügyesen megoldotta, mert udvarolni kezdett, és végül is beleszerettem :)
2013. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a lényeg az, hogy a pasinak a legelső alkalom előtt mondd meg a "feltételeidet", hogy ne később legyen ebből gond. akkor nem fog féltékenykedni, meg csalódni, és nem reklamálhat vagy követelőzhet

A lányok az okosabbak mint köztudott

2013. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szexet akarsz?Írj privit!:)39/F
2013. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!