Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadnátok a szüzességeteket...

Odaadnátok a szüzességeteket olyannak aki cska baráti szexet akar?

Figyelt kérdés
Rég nyilvánvaló mindkettőnknek hogy kicsit több van köztünk mint barátság, mégis baráti szexben gondolkodunk, szerelem nincs, de erős vonzódás van...kapcsolat nem lehet, így odaadnátok a szűzességeteket? (16 évesen)
2009. dec. 4. 22:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
már ne is haragudj, de mi az, h barati szex?? nalam szerelmből való szex létezik :D:D
2009. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Eddig én is ezt gondoltam...de jött ez a fiú, és tényleg felforgatott mindent amit eddig a szexről gondoltam...

Nyilván jobb lenne szerelemből, és úgy érzem hogy tudnám is szeretni, és cska eg yszikra kéne és már ott is a szerelem, de mvel kapcsoalt nem lehet...

Tanácstalan vagyok, mert nagyon tetszik, és kívánom is, csak, mivel ez lenne az első...

2009. dec. 4. 22:30
 3/31 anonim válasza:
82%
Nem. Én egyébként is 22 évesen odaadtam az Igazinak szerelemből. :-)
2009. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Édes Isten hova megy ez a világ.. Baráti szex... Életembe nem hallotam ilyesmit.
2009. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
csak összetörnél, ha megteszed vele. ha nem lehet kapcsolat, akkor ne legyen szex se. miért nem lehet kapcs.??
2009. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
PEdíg itt is rákérdeztek elég páran, írd be a keresőbe, senki se ítélte el, de sokan óckodtak tőle...
2009. dec. 4. 22:31
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Háát....én így vesztettem el a szüzességemet.... Nem bántam meg..nagyon jó volt...és még most is nagyon jó barátok vagyunk!!!!
2009. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nekem kell a kapcsolat, de ő nem csak olyan macsó makacsságból nem akar, igazi oka van amit bárki megértene...de nem részletezném, ki tudja ki ismer magára ezen az oldalon...
2009. dec. 4. 22:33
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát a másik amitől félek, hogy mi lenne a barátsággal, szükségem van rá, mégha csak barátként is!
2009. dec. 4. 22:34
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
b.sszus, igy ledegradálni a szerelmet, és a szeretkezést???? szánalmas.
2009. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!