Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 évesen szűz vagyok. Nem...

23 évesen szűz vagyok. Nem zavar, de vágyom a szexre. Van egy fiú, akivel vonzódunk egymáshoz, d e sajnos ennél többet nem érzünk. Ti belemennétek csak egy olyan kapcsolatba, ahol csak szex van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 11:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
46%
NEM. Előbb utóbb nem csak szex lenne, valamelyikőtök szorosabban kezdene kötődni, és ez csak szívfájdalomhoz vezet. Keress valakit akit szeretsz, és aki viszont szeret.
2013. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 BringaManó válasza:

Nem tudom, kérdezte-e már valaki az előző rengeteg oldalon, de fiú vagy, vagy lány?...

(Lehet, hogy az eddigi ajánlkozóknak nem volt szempont, de engem érdekelne. Bocsánat, ha túl indiszkrét vagyok, vagy ha esetleg olyat kérdeztem, amire nehéz egyértelmű választ adni... ;-)

2013. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!