Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadhatott a szüzhártyám?

Átszakadhatott a szüzhártyám?

Figyelt kérdés

Tudom,most a legtöbben lek*rváznatok mert ilyet kerdezek,de ez az oldal éppen erre van.:) Na szóval,kb 3-4 hónapja tampont használok,mert az kényelmesebb is és nem olyan "gusztustalan" mint a betét... Ügye a tampont az újjammal kell felhelyezni,és ügye amikor felteszem akkor kb majdnem az egesz mutat ujjam felfer a huvelyembe. Lehet hogy azért mert már átszakadt a szüzhártyám vagy ez természetes? Ha felteszem a tampont akkor az nem

Is faj mar. Tudom hogy ha átszakadt és még nem voltam fiúval akkor meg szüz vagyok, szóval ez hogy egy fiúval lettem volna,ki van zárva..elöre is köszönöm a valaszokat:)

15/L



2013. aug. 16. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen dolgoktól nem szakad át,
2013. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tampont használsz, nem vagy k...a!
2013. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van akinek eleve lazább szövet és van akinek eleve nagy rések vannak rajta...

simán lehet neked épp felmegy gond nélkül...

ne parázz :)

2013. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"Tudom,most a legtöbben lek*rváznatok mert ilyet kerdezek,de ez az oldal éppen erre van."

Ez kérlek egy hatalmas tévedés. Ez az oldal nem arra van, hogy lek*rvázzunk téged.

2013. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy milyen a szűzhártyád. Ha nagyon kicsi kis perem, akkor nem zavarja a tampon feltétele, amennyiben viszont majdnem telibe zár, akkor már azzal át lett szakítva, hogy be tettél egyszer tampont a hüvelyedbe, hiszen a hüvely bejáratánál van.


Tessék rákeresni, hogy "hymen" és csodákat látni. (Nem kezdek el röfögni arról, hogy "bioszkönyv", mert úgy látom az új kicsikbe nincs benne, csak a mi Berend-félénkbe.)

2013. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mostmár kicsit nyugodtabb vagyok:)
2013. aug. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!