Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy még 18...

Szerintetek gáz, hogy még 18 évesen sose volt csajom? Meg csók is csak 1. Az se volt jó. Mit csináljak, hogy legyen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aki keres az talál
2013. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsit gáz...

küldj magadról képet nekünk, mások is ezt csinálják. :D

2013. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hallod vannak olyanok akik 20+-ok és még csókolózni se, csókolóztak.
2013. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jó hát én is csak azért smároltam egy csajjal mert sok volt a bor

így belegondolva azért elég necces volt, hogy csak úgy lesmároltam tánc közbe

2013. aug. 17. 22:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég vékony vagyok, de sokan azok, és nem azért mert mozgásellenes lennék, vagy valami, sőt...
2013. aug. 17. 22:31
 6/11 anonim válasza:

dehogy volt necces.:D a lányok ezt szeretik, ha valaki határozott, és tudja mit akar, meg táncolás közben megcsókolni valakit, az ma már természetes.


Amúgy... nem igazán írtad le, hogy milyen vagy, és azt sem, hogy milyen lányok jönnek be neked.. mert ugye az sem mindegy.

2013. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre, hogy van egy kis perverz vonal amit így bejátszanak lányoknál a többiek több kevesebb sikerrel, na én nem olyan vagyok, szóval én tuti nem fogdosnám egy csaj seggét aki már párszor elküldött (meg egyébként se), meg facebookon is olyanokat írnak lányoknak, hogy én szégyelltem magam, meg kérnek "olyan" képeket, és van aki kap is, olyan lányoktól akikről egyébként azt hinnéd, hogy sosem mennének bele ilyenbe.

Meg én egyébként se szoktam ráírni lányokra facebookon. Igazából azt se tudom mit kéne írni nekik, és mi van ha nem tetszem nekik. Én aztán tuti nem akarok valaki lehúzhatatlanja lenni.

2013. aug. 17. 23:01
 8/11 anonim válasza:
szerintem gyúrj, és legyél rendes. ezt bírják a csajok
2013. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gyúrok
2013. aug. 17. 23:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajna én sem tudtam soha mit kell mondani egy csajnak és hogyan kell elcsábítani... Azóta sem megy, pedig 28 vagyok már. Kérj segítséget valakitől, mert magadtól nem bizti, hogy rá fogsz jönni a dolgokra..
2013. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!