Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki vesztette el idén nyáron a...

Ki vesztette el idén nyáron a szüzességét? Hogyan történt meg az első?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények között, rábeszéléssel vagy saját elhatározással, milyen pózban történt meg az első behatolás és meddig tartott az egész együttlét? Korkülönbség mekkora volt?

2013. aug. 19. 15:04
 1/2 anonim válasza:
79%
sajnos neked megint nem jött össze?
2013. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en 20 eves vagyok, a baratom 21 (bar mar nem vagyunk egyutt)

aprilisban tortent meg.

Akkor jottunk ossze, osztalytarsak voltunk a foiskolan. Ez elso napokban felhivott magahoz, bar mondta, hogy ne gondoljak rosszra... Persze en odaig voltam erte, es elegge hevesen csokoloztunk mar a kapcsolatunk elejen is, szoval szamitottam arra, hogy lesz ott valami.

Az nap nem tortent semmi, bar en iranyitottam a dolgokat. Smaroltunk hosszasan (a foldon ultunk) kicsit megjatszottam hogy a heves csokolozasban meginogok, es hanyatt estem, mivel szenvedelyesen csokoloztunk, o is ram esett, de folytattuk tovabb a csokolozast. Az nap csak "szaraz szex volt".

Roppant kellemetlenul erezte magat, mivel neki nem ez volt a celja (na de nekem igen :P)

Megbeszeltuk, hogy legkozelebb venni kell ovszert, mert bar most meg tudtunk allni, de mi van, ha legkozelebb nem megy? Akkor legalabb ne felelotlenul cselekedjunk.

Megvettuk a gumit, majd ismet szaraz szex kovetkezett, es akkor jatszadoztunk, hogy gyakoroljuk az ovszer felvetelet. Akkor mondtam neki, h csinaljuk... megkerdezte, hogy biztos akarom-e. Mondtam, hogy igen.


Szoval gyakorlatilag en vettem ra, hogy szexeljen velem :D De nem azert, hogy tul legyek rajta, mar csak a smarolassal beinditott...


Az aktus viszont nevetseges volt... A szonyegezett folyoson csinaltuk, ami eleg szuk volt. Nem vereztem, nem fajt. Valoszinuleg azert, mert izgalmi allapotban voltam, vagy is keszen alltam ra. Sajnos munkaba kellett mennie, es az ebresztoora folyton csipogni kezdett, igy egyikunk sem jutott el a csucsra, viszont egy hetre ra annal jobban alakultak a dolgok :P

2013. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!