Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mekkora a kockázat? Van rá...

Mekkora a kockázat? Van rá egyátalán esély? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje együtt vagyunk a barátommal,(aki idősebb nálam),és már tervezzük az ÉN első együttlétemet vele.

Szóval,lényeg a lényeg,még szűz vagyok,és most már felkészültnek érzem magam a dologra.

A multkor rákérdezett,hogy gumival akarom-e,vagy lehet anélkül.Persze hozzátette,hogy ő csak futókapcsolatoknál használna gumit,kapcsolatban nem. Eltökélt vagyok és általában nem lehet engem befolyásolni,de egy pillanatra elgyengültem,és hát rávágtam,hogy nekem sem fontos.

Szerintetek sem,vagy azért harcoljam ki magamnak a biztonságot? Ha ő nem fertőzött bármilyen nemi betegséggel,akkor kettőnk között kialakulhat,ha gumi nélkül csináljuk? Vagy azt csak olyantól lehet elkapni,aki már fertőzött? Légyszi világosítsatok fel erről is:)

Köszi a válaszokat előre is :)



2013. aug. 21. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább védekezzetek, mert tudja a fene mi van ott hátul. Azt mondom jobb félni mint megijedni. Sok sikert :)
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
még valaki ?:)
2013. aug. 21. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben csak akkor engedném meg neki, ha van róla valami orvosi papírja, hogy teljesen fertőzésmentes. Nem csak AIDS-re, hanem a többire is, főleg a Hepatitisre.

Én, ha ezt kérné tőlem valaki, egyáltalán nem tartanám bizalmatlanságnak, vagy bunkóságnak. Egy életem van, ha ő (egészségügyi szempontból) elbaszta a sajátját, attól még az enyémet nem kéne.

Am tényleg, hány éves vagy?


18 m f

2013. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hány előző kapcsolata volt? ha több mint 3, és az előzö kapcsolatainak nem ő volt az első, akkor mindenképpen gumi, és addig, amíg el nem mentek mindketten(! tudom, hogy te szűz vagy, de szolidaritásból és hogy ne kelljen egyedül mennie) szűrésre (a szűrés ingyenes és anonim )
2013. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Te a passzív vagy az aktív szerepben lennél? mert ha aktívban akkor a helyedben mindenképpen használnék gumit, ha pedig ő az aktív, akkor attól függ hány kapcsolata volt, és kikkel. :)

de egyébként hány éves vagy, engem is érdekel?

2013. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Bármilyen szexuális kapcsolat esetén amely nem házasság keretén belül történik akár egészséges akár nem akkor is az ÓVSZER HASZNÁLATÁHOZ RAGASZKODNI KELL!


Nem a fiuk maradnak teherbe hanem mindig a nő! S ha megtörténik a baj annak következményei is a nőt terhelik-


az a férfi fiú aki nem hajlandó óvszert használni azt el kell küldeni a jó büdös fenébe, hogy a szomszéd nősténykutyájával szexeljen!

2013. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
rendszeresen járok (vagyis ha nincs tartós kapcsolatom) aids tesztre, a barátomnak meg én voltam az első, szóval mi is szoktuk óvszer nélkül.
2013. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora a kockázat? HATALMAS A VESZÉLYE a teherbe esésnek, még akkor is ha a kapuban" játszadoztok, mert akkor egy újabb Jézuska születhet,(majd téged is megszáll a szentlélek?) mert egy egészséges és fürge sperma minden lyukon befurakszik és célba is ér!


Sok éves tapasztalatának és önfegyelmének kell lennie egy már DE ÉRETT férfinak, aki az utolsó percben megszakítja és házon" kívül élvez el.Amire ezer közül EGY ha képes, mert minden férfi önző, és csak kéjvágyó! Tehát vigyázz a fiukkal bármit is sóderolnak annak a fele se igaz.


MERT aki valóban szeret annak eszébe se jutna kockáztatni a te egészségedet és jövődet egy nem várt, nem kivánt "megtermékenyítéssel"!

2013. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
teherbe esés?:D elolvastad a kérdést? mert ez így gúnynak rossz:D
2013. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!