Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltam kiverni a barátomnak...

Próbáltam kiverni a barátomnak és ez történt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval épp megujjazott és utána én is ki akartam őt elégíteni, de egy idő után mindig kihúzódik a kezem közül (még nem ment el) és nem tudom, hogy miért. Ilyen rossz lennék? Vagy csak nem akar az ágyamra élvezni? Fogalmam sincs mi lehet, de nem akarom tőle megkérdezni. Nem akarom zavarba hozni vagy ilyesmi.
2013. aug. 23. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak valaki egyszerüen nem szeteti kézzel..én se tudok elmenni ha kézzel csinálják így inkább "ha csak az lenne" hagyom is.
2013. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt nem értem teljesen. nem szereti kézzel, de amikor maszturbál akkor mit csinál? az is kézzel van.
2013. aug. 23. 02:42
 3/10 anonim ***** válasza:

verd neki gyorsabban

akkor tuti nem fog lekókadni

2013. aug. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet erősen csinálod és fáj neki. A pénisz sokszor érzékenyebb, mint az a lányok gondolják. Ha rosszul fogod, akkor például majdnem égési sérülés keletkezhet a farokbőrön.
2013. aug. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de Marok marcsi nem igazi nőszemély...
2013. aug. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom tőle megkérdezni. Nem akarom zavarba hozni vagy ilyesmi."


Ha már a testi kontaktusban ilyen messze jutottatok, akkor a szellemiben is vagytok azon a szinten, hogy nem jön zavarba az " ez így neked nem jő? Hogy csináljam?" kérdéstől.

2013. aug. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magunknak más :)....de kend be sikositoval vagy masszás olajjal ugy menni fog 100%.Vagy ott a szád erre a célra :) gyorsabb és jobb is :).
2013. aug. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha idáig eljutottatok én sem értem miért kell még elzárkózni. Mennyi évesek vagytok, 15?
2013. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 viktor123456 ***** válasza:
Tessék csinálni szájjal, nem fog elhúzódni. :-)
2013. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szorítsd neki erősen mert az fáj neki. Akár ez is ok lehet a dologra.
2013. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!