Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fontos az első...

Mennyire fontos az első alkalom, avagy mire/kire várjak én?

Figyelt kérdés
Nos, én a gimis éveimet tisztességgel végigtanultam, mondhatni stréber voltam, de az érettségit letudva volt két kapcsolatom is az elmúlt két évben. Az első párom erőltette a szexet, én nem akartam elsietni, a második kapcsolatom meg éppen azért ért véget többek között, mert a barátom nem volt hajlandó lefeküdni velem (nos, ez egy újabb kérdés lehetne, ha minden egyes alkalommal halálra izgatunk valakit, minden jel arra mutat, hogy elég kívánatosnak tart, akkor ő miért nem képes használni az "eszközét"?). Ezután kezdtem a nyakamba venni a várost, hogy akkor most már én csakazértis szexelni fogok. Volt akinél én mondtam végül nemet, mert perverz állat volt, és úgy éreztem, hogy ennek mégsem így kellene megtörténnie. Volt olyan, amikor a férfinek nem kellettem a tapasztalatlanságom miatt. Intelligens, értelmes lánynak tartom magam, de tizenévesek tömkelege él e szerint az oldal szerint is rendszeres szexuális életet (bár, persze tudom, hogy ez sem feltétlen normális), de néha elgondolkodom azon, hogy tényleg oda kéne adnom magam egy mocskos férfinak, mert huszonévesen már az sem feltétlen normális, ha szüzek vagyunk. Arról már régen nincs szó, hogy lelkileg ne állnék készen (már, ha ilyen még manapság bárkiben felmerülne), így aztán emiatt és bevallom, a csoportkényszer miatt is már nincs türelmem várni egy megfelelő férfira. A kérdés az, hogy jól tenném-e ezt, mit gondoltok? Esetleg van-e valakinek hasonló tapasztalata?
2013. aug. 27. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Buzy-e a volt barátod h nem akart lefeküdni veled? Agyonlőni az ilyet!
2013. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És az mitől jó,ha csak azért fekszel le valakivel,hogy végre elveszítsd?

Nem kell évekig várni,de ez se jobb.

2013. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy olyanra, akit szeretni fogsz!
2013. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "mocskos férfi" ? Miért vagy ilyen 'jó' véleménnyel a férfi nemről?
2013. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem általánosságban értettem, csak utaltam egy előző mondatomra.
2013. aug. 27. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első alkalom annyiban fontos, hogy az egy olyan mérföldkő, ami után nincs visszaút. A legjobb az egészben épp az, amíg csak vár rá az ember, amíg vágyakozol, fantáziálsz, amíg nem tudod, pontosan milyen lesz. Persze, nyilván tök jó szeretkezni/szexelni/kefélni/dugni, mikor mihez van az embernek hangulata meg partnere, de maga az az érzés vész el, ami megelőzi az aktust. Szóval az én véleményem szerint nem érdemes akárkivel megtörni ezt a varázst. Ha nincs kedved/türelmed várni a nagy szerelemre, akkor keress egy tapasztalt sármos pasit.

Én pár hónap híján 18 évesen voltam együtt először az akkori barátommal, 21 év volt köztünk, és nem bántam meg, hogy ő volt az első, mert tudott sok olyat amit a fiatalok nem, pl várni. Meg sok egyebet. ;)

2013. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért kellene "mocskos férfival" lefeküdnöd? Ennek semmi értelme. Inkább nem szexelsz, mert nem akarsz mocskos férfival lefeküdni? Hát keress egy higiénikusabbat!
2013. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mi 2 evet vartunk, h megtortenjen. igaz, meg nemmtortent meg, de egy honapon belul biztos. 21 vagyok, es rohadtul nem erdekel, h most 19 eves koromig nem volt baratom, mert most ot szeretem, vele akarom elvesziteni a szuzessegem. en a helyedben varnek meg... de mindenki mas. sztem van abban vmi kulonleges, h azzal veszited el, akit szeretsz, nem pedig vmi jott-menttel, akit nem ismersz vagy kb. egy ejszaka erejeig latod.
2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Mivel még tapasztalatlan vagyok talán inkább egy szűz lánnyal szeretnék ágyba bújni.Inkább mint egy ilyen mai trendnek megfelelő parti r banccal,gusztustalannak tartom,visszataszító,szánalmas életvitel.Mivel érzelmesebb típus is vagyok,nem tudnék rögtön lefeküdni valakivel csak mert jó alakja van,mert ugye a mai fiatalok erre mennek rá,ha meglátnak miniben egy vonzó nőt egyből ez következik hogy ú de jó csaj de megd gnám,sokszor nem csak egymásközt mondják de ilyen alpári módon oda is szólnak a lánynak,szánalom.Na de a nyengébbik nemből is vannak szép számmal akik azért mennek szórakozóhelyre hogy szexelhessenek. Megjegyzem hogy bizony nagy különbségek lehetnek a du ás és a szeretkezés között.Érdekes módon benne is van a nevében. Minden esetre arra bíztatnék minden korombeli huszonéves srácot hogy ne adják föl az emberi értékeiket csak hogy duhassanak.Nem éri meg. Mindig lesznek olyan lányok akikre érdemes várni és most is vannak.


Szia!

A fentit bemásoltam egy másik kommentemből.Az a lényeg ez nem anyagi dolog,nem olyan hogy kölcsön adsz neki valamit s majd visszaadja.Nem tudod visszacsinálni.Az első szex kihat a további kapcsolataidra,azzal csináld aki érdemes rá.Emberek vagyunk nem állatok bár manapság többen közelebb állnak hozzájuk.

Lehet tudni hová valósi vagy s mi újság van veled?

2013. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és hszobról keresnék hasonlóan tapasztalatlan lányok társaságát.
2013. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!