Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek 3 és fél hete...

A barátnőmnek 3 és fél hete volt az első alkalom, védekeztunk, de mégis 3 hete menszesz kellet volna legyen, de nem lett, ennek mi lehet az oka? Megzavarhatja az első alkalom a hormonokat, vagy aggodnunk kell? Fontos

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hete késik? még fel sem merült hogy csináljatok egy TESZTET?
2010. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
atttol fugg hany eves a baratnod, mert ha nem olyan reg van meg neki, akkor lehet nincs beallva rendszeresen neki, de csinaljatok egy tesztet legyszi.
2010. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De felmerult, csak nem volt mostanig sem rendszeres neki, volt ra eset h kesett 1 vagy masfel hetet. de ez mar kicsit sokank tunik.
2010. márc. 18. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
16 eves, és mint mondtam eddig sem volt rendszeres. A tesztet mindenkepp megcsinaljuk.
2010. márc. 18. 20:48
 5/8 anonim válasza:
azért egy első szex felkavarja az érzéseket egy emberben idegi állapotát is meg mindent reménykedj hoyg csak késik de a teszt sose árthat:)
2010. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is 16 éves vagyok 14 voltam mikor elvesztettem,ne aggódjatok,ha védekeztetek nem lehet gond :) mikor elvesztettem 2-3 hónap kimaradt a menstruációmban..és azóta a 28 helyett 39-40 naponként jön meg,szóval nem normális,szedtem fogamzásgátlót 4 hónapig attól rendszeresen jött meg,de viszont abbahagytam mert sok volt a mellékhatás: hányinger,rossz közérzet..stb..:S

Szerintem,hogy megnyugtasd magadat és a barátnődet is 100%-an vegyetek egy tesztet! pár száz forint..és utána nem kell rágódnotok ezen,de mondjuk szerintem alapból nem kell.. az előttem íróknak meg nem rossz szándékból üzenem,hogy nem kell rögtön terhességre gondolni és szegényekre a frászt hozni.. a barátnője most vesztette el,szerintem ti is tudjátok,hogy ilyenkor megzavarodik minden egy nőben/lányban.

2010. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
es h védekeztetek? ugye nem megszakitással? ha igen, akkor ne is cosdalkozzon, h kesik neki.
2010. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem megszakitassal, ovszerrel vedekeztunk :)
2010. márc. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!