Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány hogy viszonyulna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy viszonyulna egy fiúhoz, miután az megtanítja neki, hogy hogyan "győzheti le" menstruációs problémáit (görcsök, érzelmi labilitás, rendszertelenség, hosszú időtartam)?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyat, hogy "dehát ez lehetetlen, ilyen nincs". Tegyük fel, hogy sikeresen megtanítja a fiú a lánynak a menstruációja fölötti uralmat (a fiú művelt a témában, így ismeri a módszereit). Ezzel gyakorlatilag az egész lány életét megváltoztatja. A lány hogy fog ezek után viszonyulni hozzá?
2008. nov. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ennek semmi köze ahhoz h ettől szeretne beléd.

jó kis csajozos duma: "segitek h könnyebb legyen a menstruáciod ha jársz velem." haha

ne ved sértésnek csak viccelek.

amugy szerintem a lánytol függ, de nem is iagzán értem a kérdést, mit tanitasz meg lánynak? hogy használjon tampont?

2008. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg pozitívan viszonyul hozzá, hiszen a fiú támogatja, segíti ebben a helyzetben. Ha ilyen dolgokban is mellette áll, akkor a lányak bármilyen gondja is lesz élete során, a fiúra tuti számíthat.

Petranova

2008. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem ezzel kell hódítani, mondjuk amikor már "hivatalosan" is járnak egymással, és felveti ezt a témát a fiú.
2008. nov. 21. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet tényleg megmer maj veled minden ilyesmit beszélni. meg tudja h számithat rád.
2008. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!