Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez így normális? (többi lent)

Ez így normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha valaki teherbe esik és nem tud róla mert nincsenek tünetei, és a menstruációja gyakrabban jön meg és megszül? Ez normális így?

2013. aug. 30. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális. De elvileg volt már olyan akinél előfordult, hogy észre sem vette hogy terhes, mert minden passzolt és még menstruálni is menstruált majd megszületett a babája. Azt elvileg csak észre, hogy elfolyik a magzatvize.
2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, ez így nem normális, de semmi nem teljesen lehetetlen... mondjuk.... pocak azért nőni fog...
2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, biztos nem tűnik fel, hogy megnövekedett a hasad mérete a duplájára legalább.
2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. nem azt mondtam, hogy nekem. Olvastam a hírekben. Én csak leírtam amit tapasztaltam.
2013. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is hozzád beszéltem, hanem a kérdezőhöz.
2013. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Lifenetwork-ön (azt hiszem) van egy olyan műsor hogy "nem tudtam hogy terhes" vagyok..a benne szereplő nők nem tudták hogy terhesek, ugyanúgy élték az életüket és hopp egyszer csak megjött a baba. Eszerint létezik.


Én szkeptikus vagyok ebben a témában mert nem tudom felfogni hogy nem érzi az ember hogy terhes. Na mindegy.

2013. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én a TLC-n láttam de lehet h máshol is megy ez a sorozat

am vannak nők akiknek nem nő meg a hasa annyira vagy eleve nem túl vékonyak ezért nem veszik észre és véreznek is de az nem menstruáció

2013. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én személyesen ismerek egy ilyen nőt de neki már a 3 ik volt és az első kettőnél minden normális volt.
2013. aug. 30. 12:55
 9/10 anonim válasza:
Nos ez nagyon ritka eset, ez inkább abnormális. Keress fel egy szakorvost!
2013. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát elméletileg létezik, én szerintem nem. 1, a pocak megnő, azt észre lehet venni

2, a baba rugdos, nehéz nem megérezni, főleg a vége fele, akármilyen kövér is az illető

2013. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!