Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok, aki még...

20 éves fiú vagyok, aki még szűz. Szégyellem is ezt. Kevés az esélye, hogy legyen valakim. Képes vagyok elbeszélgetni olyan lányokkal, akik nem az eseteim. Viszont akik az eseteim, náluk nem merek semmit se csinálni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul van egy másik gondom is. Van egy színésznő, aki nagyon tetszik nekem. Potosabban az általa játszott lányok. Mind a külső, mind a belső tualjdonságuk tetszik nekem. Attól tartok, hogy ennek is az az oka, hogy még szűz vagyok, mert kevés lány tetszik nekem. Szerintetek ez is akadályozó tényező?
2009. nov. 1. 16:45
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
15%
Hali!Amennyiben minden kötél szakad,és téged b.romira zavar ez a dolog ott a fizetős viszonylat.Jobb ötletet nemigen tud adni senki...
2009. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Ne állits magad elé álomképeket az téleg rossz. Jó sokáig ne nézd a filmjeit helyete meny el 1 buliba Mindegy hogy 1 lány bejön vagy nem kezdj olyanan dolgókról beszélgetést ami téged érdekel bele jösz a dologba és észre se veszed hogy órák óta dumáltok.
2009. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
nem ciki, értsétek már meg. én értékelném, ha olyan pasival talalkoznek, aki még szűz. és ki lenne az a szineszno??
2009. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Most tőlünk kérsz engedélyt vagy mi?
2009. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

16:53 as!

Én is itt vagyoook!:$ 20f :D

de tényleg.nekem se volt még senki akivel mehetett volna a dolog.Csak találnék már végre egy normális lányt.:D

2009. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Az álomképeket azonnal felejtsd el, mert csak elhülyítenek, elvakítanak és nem veszed észre, amikor eljön a Te időd, csak majd akkor eszmélsz, ha már elment a vonat!

Beszélgess a lányokkal, mert nem tudhatod, hogy ki milyen típus, mi van legbelül - lehet, hogy egy egyébként nem szimpatikus lánnyal való beszélgetés után, egyből megtetszik!

A szüzesség kérdését meg hagyd a francba, mert az csak a sokadik a sorban és mellékes tényező!

2009. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Lépj ki az álomvilágból a való életbe.


Igen, ez kockázattal jár. Azzal a kockázattal, hogy férfinak kell lenned: bátornak, kezdeményezőnek. Meg kell mutatnod magadat, vállalnod kell önmagadat mások előtt.


Amíg ez nem megy, addig nem csak szűz maradsz, hanem még egy párkapcsolatra sem vagy érett, felnőtt.


Amint képes vagy kinőni a gyerekes álomvilágból, és felnőtt férfi leszel, aki vállalja önmagát, a barátnő és a szex sem várat rád sokáig.

2009. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
tedd azt amit jónak látsz, egy idő után megoldódik ez a gond sztem.
2009. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
58%

Nem kell szégyellni! :) Szerintem nagyszerű dolog egy szűz embert bevezetni a szexualitás rejtelmeibe, ha pedig olyan lányt találsz, aki még ugyanúgy szűz, az kihívás. :)

Az oké, hogy tetszik külsőleg, de gondolj bele, hogy ő csak egy színésznő, ő tudja miként kell az érzelmeit kifejezni, de lehet, hogy a való életben abszolút nem ilyen a személyisége. Gondolom neked is első szempont a külső, aztán a belső, de egy kevésbé szép lánynak gyönyörű a belsője. Értékeld át ezt a helyzetet :) Járj el bulizni, mert biztosan vannak barátaid, egy kis alkohol (mértékkel!) oldja a gátlásokat... Csak hajrá.

17L

2011. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Bocsi. Elfelejtettem írni, hogy azóta megváltozott a helyzet. Már sok lányra potenciális barátnőként tekintek pedig már sok hozzá hasonló nőt láttam. Csak nem merek kezdeményezni. Még szűz vagyok.

Barátaim nincsenek. Nem vagyok bulizós személyiség. Teljesen egyedül vagyok.

2011. ápr. 27. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!