Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki büszke kifejezetten arra,...

Ki büszke kifejezetten arra, hogy szűz? Ki az, akinek esze ágában sincs elveszíteni?

Figyelt kérdés

merthogy én nem

sztem rossz dolog szűznek lenni, mert így kimaradunk a legjobbakból

léci indokold, hogy te miért akarsz "ártatlan" maradni

kort és nemet írj

16F


2009. nov. 1. 19:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
Iszonyat éretlen vagy, ugye tudod? Egy kis 16 éves suttyó kölyök legnagyobb baja, hogy "még megvan a szüzessége"??? Uram isten!:O Mit fognak majd így szólni a barátaid? Hűha, sürgősen szaladj el egy kupuba, hogy legyen mit mesélni a "mekkora didkókról"! Azon nem gondolkodtál még, hogy az ész nélküli kúrogatás nem feltétlenül tartozik a "legjobbak" kategóriába? Az ilyenek rohadtul semmibe sem nézik a nőket...
2009. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Iszonyat éretlen vagy, ugye tudod? Egy kis 16 éves suttyó kölyök legnagyobb baja, hogy "még megvan a szüzessége"??? Uram isten!:O Mit fognak majd így szólni a barátaid? Hűha, sürgősen szaladj el egy kupiba, hogy legyen mit mesélni a "mekkora didkókról"! Azon nem gondolkodtál még, hogy az ész nélküli kúrogatás nem feltétlenül tartozik a "legjobbak" kategóriába? Az ilyenek rohadtul semmibe sem nézik a nőket...
2009. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

hm, nos kimondottan büszke énse vagyok arra h szüz vagyok, de arra viszont igen, h nem tartozom azok a buta fiatal lányok közé akik a minnél gyorsabban veszitsük el elven lefeküdtek/nek vkivel aki iránt semmit nem éreznek. Mivel még soha nem voltam szerelmes, ezért várom ezt a napot, majd avval lesz az elsö akin érzem h szeret, kiérdemli, és énis szeretem.

18L

2009. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
ne pazaroljtok az időt,ez egy tróger suttyó paraszt... ?/F
2009. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

előzőnek

tróger nem vagyok

2009. nov. 3. 06:54
 16/19 anonim válasza:
100%
De sutyó paraszt igen !!! :D
2009. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

el kellene felejteni ezt a szűzességmizériát.


mint az élet számos területén, ebben is verseny alakult ki, és??? ez nem lóverseny.

2009. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
15 éves vagyok és szűz.Manapság már ez is ritka.Van barátom egy éve, vágyunk is egymásra nagyon szeretjük egymást de még nem történt meg.De mivel szeretjük egymást még rengeteg idöt együtt tudunk tölteni egyre jobban megtudjuk ismerni egymást és ez majd a "legek lege" lesz :D És szerintem nagyon jó így.Szerelemmel.
2009. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
En buszke vagyok ra,mert manapsag nagyon ritka dolog hogy ebben a korban valaki szuz legyen.Neha kivanom,de meg nem tennem meg. 17/L
2010. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!