Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek ez normális hogy így gondolom és érzem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még érintetlen, vagyis szűz. Bevallom őszintén hogy sokszor már élvezem is hogy nem volt még senkim, Hogy senkinek sem sikerült hozzám közel férkőznie.

Valamiért nem akarok megválni a szüzességemtől. Úgy érzem ha megtörténne az hogy elveszítem, akkor már nem lennék értékes.


2013. szept. 4. 19:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Noydra!


Köszönöm a mosolyod! Bár lehet gúnyosnak szántad.

Persze van hogy magányosnak érzem magam. Nem tagadom. De ugyanakkor jó érzés is lenni, hogy egyedül vagyok, hogy nem volt még senkim sem. Régebben szégyelltem hogy nem volt még senkim, hogy szűz vagyok. Igyekszem ebben is megtalálni a szépet. Azt hogy ne negatív értelembe lássam az ártatlanságom, hanem értéknek úgy, hogy így legalább erkölcsinek tisztának, önmagamnak megfelelve tekintsek. És ez sikerült is.

2013. szept. 4. 21:53
 12/13 anonim ***** válasza:

"Régebben szégyelltem hogy nem volt még senkim, hogy szűz vagyok. Igyekszem ebben is megtalálni a szépet. Azt hogy ne negatív értelembe lássam az ártatlanságom, hanem értéknek úgy, hogy így legalább erkölcsinek tisztának, önmagamnak megfelelve tekintsek. És ez sikerült is."


Értem. Tehát attól vagy erkölcsileg tiszta, hogy régen szégyellted, hogy szűz vagy, és ez bántott téged, ezért most már inkább erkölcsileg tisztának érzed magad.


Hát ennek nem sok köze van az erkölcsi tisztasághoz, nekem inkább önáltatásnak tűnik.


Aki erkölcsileg tiszta, az nem szégyelli egy pillanatra se, hogy szűz... tudod, mert ez ellentétben áll az erkölcsi tisztaságával.

2013. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Noydra ***** válasza:

Igazán nincs mit! :)

Egyébként nekem is csak az jött le, hogy bele akarod látni a rosszba a jót, minden áron. Csak téged legbelül még mindig zavar, hogy szűz vagy és hogy nem akar tőled senki semmit. Ezért ezt azzal próbálod kimagyarázni, hogy te nem engedsz magadhoz közel senkit.

Ha tévedek, vedd úgy nem szóltam. De nekem ez jött le.

2013. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!