Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról ha 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha 13 éves vagyok (fiú) de kinézek 15-16-nak is és ha összejönnék egy 15 éves lánnyal az gáz lenne? Tehát ezalatt azt értem hogy ha nem a kort nézzük hanem a kinézetet akkor lehetünk-e egy normális pár?

Figyelt kérdés
Csak értelmes kommenteket kérek!
2012. nov. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem viszonylag kevés rá az esély. Miért? Ebben a korban ütköznek ki leginkább ezek a "nők általában korábban érnek, testileg és szellemileg" szabályok, így szerintem egy kisfiú nagy valószínűséggel nem lenne "méltó párja" egy ilyen lánynak.

Persze arra legalább jó, hogy nem fogják túl fiatalon megdugni (reméljük :D)

2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

MEGY A ZÖLD PACSI MINDENKINEK AKI ÉRTELMES VÁLASZT AD!!!!!

várom továbbra is a válaszokat :)

2012. nov. 18. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
fiú szemszögből inkább "menő" az idősebb lány:) ha kijötök (pl szülök nem engednek el ide-oda,őt mg igen) akkor szerintem nem gáz.
2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy menőzni akarok szegény lánnyal a haverok előtt hanem hogy az baj-e?
2012. nov. 18. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
én se azt mondtam (azért nem lehet összejönni egy lánnyal) ,ha kijöttök akkor nem baj.
2012. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudtok majd normális párt alkotni, ilyen idős korban egy lány sokkal magasabb szellemi szinten van mint egy fiú, pláne hogy még 2 évvel fiatalabb is vagy nála, de majd ha mondjuk te leszel 18 ő meg 20 az már úgy oké.:)
2012. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az idősebb külsődhöz idősebb személyiség is társul szerintem nincs akadálya
2012. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm annak a kommentelőnek aki előttem írt pontosan erről beszéltem.

MEGY A ZÖLD KÉZ MINDENKINEK!

:)

2012. nov. 19. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!