Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van még esélyem normális nőt találni? (bővebben apóbetűvel)

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, van egy 2 éves kisfiam.

Az édesanyjával megromlott a viszonyunk úgy egy bő éve, ezért nagyjából egy éve szétköltöztünk, de a fiunkat közösen, felváltva neveljük.

Mindketten dolgozunk és néha édesanyám is besegít a gyerekre vigyázásba.

Szerintetek így van még esélyem normális kapcsolatra?

Már majdnem egy éve próbálkozom netes társkeresőkkel is, rapid randin is voltam, de eddig semmi komoly.

Kezdek elkeseredni, hogy így már nem vagyok vonzó senkinek, hiába próbálok ismerkedni.



2013. aug. 17. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Küldj egy képet. :)

Amúgy szerintem ha keresel úgyis találsz, sok nő imádja a gyermekes apákat mert lájták milyen jó kezekben van a pici.

2013. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egyet értek az első válaszolóval :)
2013. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

melyik részével? :D

hogy küldjek képet? :D

gondolom nem :)

2013. aug. 17. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? Tök fiatal vagy még.
2013. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Küldjed! :)))
2013. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát jó, de akkor írjatok e-mail címet is! :D
2013. aug. 17. 19:05
 7/17 sasukexnaruto válasza:
sokszor keresni se kell...én egy nagyon hosszú kapcsolat után 2 évig szingli voltam...de nem volt baj, legalább volt időm magamra és az életemet rendbe rakni és nagyon jól döntöttem h várok mert most egy csodás pasim van :)
2013. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos,ha kisfiúval van az apa :)és amúgy,ha még jól is nézel ki,akkor megvan a nyerő összeállítás,hisz még fiatal is vagy :D :)
2013. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
A normális nők mind foglaltak. Csak akkor van esélyed ilyet találni, ha jobban nézel ki, mint a pasija.
2013. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mit szóljak, nekem gyerek nélkül sincs esélyem?


Belefáradtam ezekbe a netes társkeresőkbe. Súlyos problémák lesznek nemsokára ebben a társadalomban és vannak is. Manapság már sehol nem lehet szinte ismerkedni, ahol meg lehet ( szórakozó hely) ott meg csak szinte a "szemét" van. Nem találnak egymásra az emberek. Mindkét fél tele van negatív tulajdonságokkal.


Semmi jó nem várható itt kérem szépen...

2013. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!