Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség a házasságig? Van...

Szüzesség a házasságig? Van még ilyen?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezném, hogy várnátok a szexszel a házasságig? Volt olyan, aki várt? Van olyan, aki várna? Mi motivál egy nőt ebben a döntésben?

Mi az az életkor, ameddig szeretnétek megházasodni?

Ha van rá lehetőség, akkor hasznosítható válaszokat kérek.


Üdv:

egy pasi, aki végre egy ilyen csajt szeretne :)


2009. nov. 2. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm elmesélnék neked egy történetet az apósomról meg az anyósomról:)

A lényeg ők is vártak a házasságig,bár inkább az asszony erőltette,mindegy a lényeg h a végén kijött h kur*vára nem illenek össze szexuálisan, így mi lett a vége?az após félrekúr ezerrrel,az anyós meg a fejét fogja h h lehetett ilyen hülye

2009. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van, de szerintem ez egyre inkább "eltűnik". Gondolom egyrészt a mai stresszes élet miatt, amikor az ember ebben végre boldogságra lelhet, és kikapcsolhatja a külvilágot. Őszintén nekem nem jutott eszembe, hogy addig várjak Vele. Barátom lett, egyre inkább hajtott a kíváncsiság és a vágy :) Továbbá amúgy tartanék tőle azaz tartottam volna tőle, hogy az esküvőt is ezért várom. A szex miatt... Az esküvő mindenki életében (általában egyszeri) megismételhetetlen...Én egy tökéletes esküvőt képzelek majd el magamnak, tökéletes nászéjszakával:) (amit nem biztos, hogy szűzként az ember, főleg egy nő átélhet)
2009. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
ÉN nem várnék és nem vártam.Mivel puding próbája az evés,ezt is próbálni és tanulni kell.Mi van,ha akkor derül ki,hogy sem igényben sem temperamentumban nem illenek egymáshoz?Nyügik egy életen át??
2009. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Szerintem ez egy nagy hülyeség....
2009. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

szerintem te látens meleg vagy, vagy szégyelled a farkad.

pedig a bré azért van, hogy tövig told a nőbe.


a házasságtól meg nem lesz jobb semmi. két szerencsétlen, tapasztalatlan lúzer bénázása meg pláne nem fog jobbá tenni egy kapcsolatot. a szex kommunikáció, amit tanulni kell. ha nem tanulod, nem tudod, az nem erény, hanem hiányosság.

2009. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

15:49-es válaszolónak: sem meleg nem vagyok, sem pedig szűz, és a farkamat sem szégyellem. Mindössze annyi, hogy már sokféle nőt ismertem és sokféle nővel voltam, de ilyen típussal még nem akadtam össze... Az előzőekkel 1 óra és 4 hónap között változott az ismerkedéstől a szexig eltelt idő! :)


Kíváncsi lennék egy olyan lányra, aki várna addig... :D

2009. nov. 2. 15:59
 7/23 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok

ha csak erről van szó,igen egy ilyen buliban én is benne lennék:) nekem a rekord másfél óra illetve 9 hónap:)

2009. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ha a házasságig nem is, de egy komoly kapcsolatig azért megéri várni...szerintem:D Biztos van olyan aki csak házzaság után akarná elveszteni a szüzességét, de ritka az ilyen. Járj sokat templomba és talán fogsz találni valakit! ;)
2009. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
88%
Én tuti hogy majd várok addig, amég el nem jön az igazi:D Tudom, nem sokan vagytok így vele, de szerintem így helyes. A szüzesség ajándék, nem szabad elpazarolni.
2009. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lány vagyok, viccen kívül. Szűz vagyok, és házasságig az is maradok. 24/L
2009. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!