Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » NŐK! Ti mit gondoltok a 25 év...

NŐK! Ti mit gondoltok a 25 év feletti szűz pasikról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 19:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/171 lökött lány ***** válasza:
Csak vicceltem, tök átlagos vagyok és igen, pesti ;-)
2013. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/171 lökött lány ***** válasza:
53%

Ezt találtam, nagyon sokat röhögtem rajta, de hátha valaki hasznát veszi (hihetetlen mennyiféle megközelítést és tudományos magyarázatot keresnek a nők megértésére, pedig annnnnnyira egyszerű, nem hiszem el):

[link]

2013. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/171 LeftBehind ***** válasza:
Egyszerű,hogyne....
2013. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/171 lökött lány ***** válasza:
100%

:) igen, szerintem az

Most ahogy itt nézegettem a különböző feltett kérdéseket, a 2 nem olyan, de olyan hasonlónak tűnik.

"Akar valaki ismerkedni? 22L" "Akar valaki ismerkedni egy rendes, humoros sráccal? 23F" Az ilyen embereknek kéne egymást megtalálniuk... A fiúk írnak, hogy jó ötlet-e ruhát venni a lányoknak szülinapra. A lányok kérdezik, örülne-e a barátjuk vidámpark belépőnek...

Ne mondjátok, hogy nem vagyunk hasonlóak! Ugyanazokkal a problémákkal küzdünk (pl szüzesség elvesztése ;-), randik, ismerkedés, ajándékötletek, tetszem-e neki, avagy sem).

És eközben senki nem jön rá arra, hogy a legegyszerűbb út a válaszok megtalálására az lenne, ha leülnének megbeszélni a dolgokat, nem pedig egy ilyen virtuális kérdezz-felelek oldalon idegenektől várni a választ. (Tisztelet a kivételnek).

2013. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/171 LeftBehind ***** válasza:
Ja és a kérdések nagy része olyanoktól jön akik MÁR kapcsolatban vannak. Úgy néz ki pár embernek tényleg egyszerű a dolog,de én már végignéztem ahogy körülöttem mindenki mindenki megtalálta a párját és én mit kaptam? Gúny,visszautasítás,megalázás....az egyetlen csaj akivel valaha lehetett volna bármi esélyem olyan részeg volt hogy állni nem tudott és ezt ma már megint sikeresen a pofámba tudták vágni. Szóval köszönöm szépen nekem aztán írhatsz ami akarsz,akkor se magyarázod be nekem hogy ez egyszerű.
2013. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/171 lökött lány ***** válasza:

Szinglinek lenni néha nagyobb szívás, ja, belátom. Én inkább a párkapcsolatokról beszéltem, hogy itt kérdezgetik, hogy vajon mit fog szólni a párjuk, ha megtudja, hogy ez, meg az van... Mert egyszerűbb lenne vele megbeszélni, mert mégis milyen az a kapcsolat, ahol nem mer az ember kérdezni?

Szar lehet, ha ilyen sok rossz élményed van, én amúgy az ilyen kínos dolgok elkerülése végett nem vagyok soha rámenős. Pedig egyszer-kétszer nem ártott volna nekem sem, ha picit bátrabb lettem volna...

A csajnak meg gratulálok. Mégis milyen lány az, aki úgy leissza magát?! Jó tudom, sokan vannak, de nekem nem fér a fejembe

2013. szept. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/171 Noydra ***** válasza:

Pedig elég egyszerű az ismerkedés, tényleg. Most azt soha nem fogom elhinni, hogy a 18-30 közötti férfiak 40-50 %-ának még soha nem volt kapcsolata, meg hogy szüzek, mert ez baromság. Viszont azt inkább elhiszem, hogy egyre több az ilyen sorsa jutott. Na de arra akartam kilyukadni, hogy többszázmillió embernek sikerül ismerkednie...

Csak szerintem, akinek elsőre, vagy pár próbálkozás után nem sikerül, az utána már nagyon túlbonyolítja, és azért nem fog.

Most itt függetlenül a külsőtől,pénztől,"alfa-f..szágtól", amiket a végtelenségig túloznak ezen az oldalon a kudarcaik miatt. De ez csak egy tipp, én így gondolom\látom

Nem is csodálkozom, hogy több lesz az ilyen ember. Valakit visszautasít egy csaj, feljön ide pl rákérdez valamit az ügy kapcsán, aztán itt csak telenyomják a fejét a "nem vagy adonisz, nem lesz csajod", meg a "nem szarod a pénzt, akkor mit akarsz?!" dumával. Aztán elhiszi és benne is kialakulnak a gátlások emiatt.

Kíváncsi lennék ez hányszor történt már meg... na mindegy... legközelebb ha nem tudok aludni inkább nem gondolkozom ilyeneken :D

2013. szept. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/171 anonim ***** válasza:
57%
Csajozni márpedig egyszerű. Csak jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni, és menni fog. Persze ha egyik se megy, megszívtad.
2013. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/171 LeftBehind ***** válasza:
Noydra - amit én írok az színtiszta tapasztalat. Nem tudom pontosan hány csajnál próbálkoztam az elmúlt 2 évben,de a 100-at már biztos túlléptem és az utolsó se lett jobb mint az első. Azt pedig aláírom hogy ha valaki jóképű,izmos és láthatóan mindig van pénze az nincs olyan isten hogy ne szedne fel valakit vagy őt ne szedné fel valaki - tudom,mert ez a "haveri" köröm nagy vonalakban.
2013. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/171 Noydra ***** válasza:
Ja, az ilyen idiótákra gondoltam éjjel :D
2013. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!