Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17,5 éves LÁNY vagyok,3 éve...

17,5 éves LÁNY vagyok,3 éve van párkapcsolatom. Nem feküdtünk még le (alapból szűz vagyok), mostanában tervezzük, hogy megtörténjen ( mindenképp szeretnénk 100%ban felkészülni erre), azonban én tele vagyok gátlásokkal de szeretném már! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Gátlásaim azért vannak,mert ha megtörténne nagyon félnék elmondani a szüleimnek. És félek,hogy mit szólna hozzá vagy hogyan viszonyulna azok után hozzám és a páromhoz!


Mit gondoltok? Tanácsokat nagyon szívesen elfogadok!

Előre is köszönöm!


Kérlek titeket értelmes válaszokat írjatok,mert nagyon fontos!


2013. júl. 16. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem felnőtt vagy. Szerintem még csodálkozni is fognak, hogy csak most.

Védekezzetek, akkor nem lesz semmi gond.

2013. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell velük közölni, hogy megtörtént. :) Így is kivártatok egy szép időt, ami dicséretes, úgyhogy egy rossz szavuk sem lehet.
2013. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már az is furcsa, hogy 3 éve együtt vagytok és semmi komoly nem történt:/ mondjunk nekem inkább csak gátlástalan barátnőim voltak, de szerintem most már simán lefeküdhetsz vele. 3 év rengeteg idő én max 1 hetet tudnák várni egy nőre.

Egy szűzre max 2-őt szóval megérdemli a pistike:D anyádéknak meg csak elő tudod adni. 20/f

2013. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Mindenképp szeretném elmondani! Csak fogalmam sincs arról,hogy mondjam majd el.... :/

2013. júl. 16. 22:24
 5/18 anonim ***** válasza:
Szüleid is voltak gyerekek, ők is elkezdték valahol, ilyen idősen, már szüleid is biztos megértik, és nem fognak hozzád /tok másként viszonyulni. Szerintem már Ők is azt hiszik, hogy a 3 év alatt megtörtént már köztetek. Ha megtörtént köztetek a dolog, akkor ülj le először anyuddal beszéld meg, anyud még aznap este, el fogja mesélni apudnak, így megspórolsz egy beszélgetést :). A lényeg, hogy szüleidtől nem kell tartanod, meg fogják érteni a dolgot, és ha hiszed, ha nem még örülni s fognak neki.
2013. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudnak róla,hogy még nem történt semmi! :) Anyával többször beszélünk ilyen dolgokról,de ennek ellenére nagyon félek! :(
2013. júl. 16. 22:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy félsz ez természetes, de így jobb, hogy beszéltek ilyenekről :)
2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

milyen az ha valaki alapból szűz?

3év után nyugodtan neki láthattok,nem kell annyit görcsölni rajta, hidd el hamar rákapsz a dologra.

2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő,Köszi a válaszodat! :)
2013. júl. 16. 22:32
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

nem is tudtam, hogy 8 év fölött valaki számolja még a fél éveket


de hát aki dedós, az dedós is marad

2013. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!