Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » NŐK! Ti mit gondoltok a 25 év...

NŐK! Ti mit gondoltok a 25 év feletti szűz pasikról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 19:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/171 anonim ***** válasza:
Pain for Pleasure, kérlek segíts, mert én ezt már nem értem :D
2013. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/171 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ezt a következtetést vontam le: A kérdezőt nem a tapasztalatlansága miatt kerülték el a nők, ez csak egy kifogás volt a részéről. A valódi okot már lehet valaki említette, csak letagadta. De nem hiszem, hogy ezt valaha is megtudjuk.
2013. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/171 anonim ***** válasza:
A valódi ok a külseje. Az egyetlen ok, amiért minden lány visszautasít vkit, ha csúnya.
2013. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/171 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya. Hányszor írjam le?
2013. szept. 16. 21:05
 65/171 anonim ***** válasza:
Te nem csúnya vagy hanem hü.ly.e!! Gondolom sapka van rajtad mindig mert a homlokodra van tetoválva hogy SZŰZ!!! Honnan a fenéből tudnák meg hogy az vagy ha nem is beszélsz róla áruld már el? Én sose kezdtem azzal hogy Szia Béla vagyok,szűz,kérsz kólát?
2013. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/171 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb úgyis szóba jön a dolog. Ne legyél már naiv.
2013. szept. 16. 21:59
 67/171 anonim ***** válasza:

én is mé fél kézzel elérem a 25ödik évemet, és még szűz vagyok, de nem azért mert bármi gond lenne :D

Kv jól nézek ki, humoros, nyugodt, romantikus, kemény, határozott, érzékeny, érzelmes, empatikus(látom mások gondolatát)

aztán így így :D

2013. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/171 anti paladin ***** válasza:

Szóval: idén próbálkoztál 10 nőnél és szerinted azért hajtottak el mert valami mágikus úton-módon rájöttek, hogy szűz vagy? Most tényleg ez az érved?


Vagy adott a kézenfekvő magyarázat: a szexuális tapasztalatlanságodnak semmi köze nincs az elutasításhoz, hiszen nem tudtak róla. Ergo valami más a probléma. Esetleg megkérdezted őket miért hajtottak el?

2013. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/171 A kérdező kommentje:
Egyik se indokolta meg. Az utolsót kivéve. Azt maximum privátban írom le, mert annyira gáz.
2013. szept. 16. 22:35
 70/171 Noydra ***** válasza:
88%

Biztos, hogy ismered a világ összes nőjét, hogy senkinek nem kell szűz? Csak itt is láttam már olyan kérdést, hogy egy nő írta, hogy neki csak szűz kell, mert hogy undorító neki belegondolnia, hogy a férfi mással is volt előtte. Jó mondjuk ez hülye példa, mert az ilyen nem normális (szerintem)...

De attól még ez akkor is hülyeség.


Miért nem ismerkedsz? Mert elutasítanak a szüzességed miatt.

10 csajjal ismerkedtél ez évben és egy sem a szüzességed miatt nem sikerült.


Logikát meg én keressem. :)

2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!