Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges hogy nem szakadt...

Lehetséges hogy nem szakadt át rendesen a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
lefeküdtem egy fiúval, akinek hát..kicsi volt.. de úgy is fájt azért 2 percet próbálgatta betenni, aztmondta hogy ő be is tette, de azt mondta el fog élvezni és kivette.. aztán már nem folytattuk, de amikor megjött a menstruációm, ( elötte már próbáltam feltenni tampont de fájt) és most is nagyon fájt, úgy mint amikor elkezdte betenni...én úgyérzem hogy nem szakadt át, lehetséges?
2013. szept. 18. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
feküdtél volna le velem
2013. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
vèreztèl szex utàn?
2013. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem
2013. szept. 18. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet, én sem tudom pl hogy pontosan mikor szakadt át. Az első aktus után kb 4 hónappal mentem nőgyógyászhoz és közölte hogy még ép a szűzhártyám. Tény hogy nem sokat probálkoztunk mert mindig fájt. Azzal a partneremmel végig a 2 év alatt amig együtt voltunk. Mindketten szüzek voltunk és bénák szerintem. Normál mérete volt a következö barátomnak meg extra nagy és mégsem fájt vele már soha. persze addigra már nem volt meg a szűzhártyám azt tudtam, de hogy mikor szakadt át pontosan azt nem tudom.
2013. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá hogy még szűz vagyok, de ő folyton erősködik hogy de ő igenis elvette a szüzességem..tehát akkor még mondhatjuk hogy szűz vagyok..?
2013. szept. 18. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem vèreztèl, akkor valòszìnu, h nem is szakadt àt. ha biztosra akarsz menni, akkor iràny a nogyògyàsz.
2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is volt soha, mégis elvesztettétek!"

/Pál Utcai Fiúk zenekar, Fiatal Lányaok! című száma/


Mi is az a szűzhártya?


Legtöbbünknek téves elképzeléseik vannak (ahogy nekem volt) arról, mi is az a szűzhártya valójában. Legtöbben úgy vélik, hogy a szűzhártya egy vékony hártya, ami lefedi a hüvelyt, és át kell szakítani, vagy ki kell lyukasztani az első közösüléskor.


"Letépik az értékes virágszáladat"


A valóság az, hogy a szűzhártya egyáltalán nem takarja el a teljes hüvelyt. Nem kell átszakítani, nem kell kilyukasztani. A szűzhártya egy vékony, és rugalmas membrán, ami vagy a hüvely bejáratánál, vagy picit beljebb található.


Itt van az összes létező: [link] .

A tökéletes szűzhártya a GYŰRŰS szűzhártya. A nők 98%ának ennek egy picit deformált alakú változata van: FÉLHOLD, vagy ROJTOS. Minden 2000-dik lány (0,05%) születik nyílás nélküli (ZÁRT) szűzhártyával, nagyságrenddel kevesebbeknek apró PONTSZERŰ lyuk van csak rajta. Azért, hogy ez később ne okozzon fertőzést, a szülész orvos egy apró műtéttel GYŰRŰS hártyát csinál belőle. Ennél is ritkább esetekben FOGASKERÉK, SZITASZERŰ, AJAKSZERŰ, KETTÉVÁLASZTOTT, vagy FÉLIG KETTÉVÁLASZTOTT. (Ezért a továbbiakban az elhanyagolhatóan kevés extrém esettől eltekintek.)


Az első nemi aktuskor, semmit nem lyukasztasz ki. Igazából csak kitágítod ez a membránt egy picikét. Ezt a tágítást elérheted több eszközzel is: vibrátorral / tamponnal / ujjakkal.

Mindenkinek más méretű a szűzhártyája. Van, akinek többet, van, a kinek kevesebbet takar. De ez mind nem számít, ha nagyon durván hatolnak be, ha nem használsz elég síkosítót, nagyon gyorsan csinálod, akkor ezt fel lehet hasítani... Ilyenkor egyfajta éles fájdalmat érezhetsz a hüvelyed bejáratánál. És még vérezhetsz is egy keveset, attól függően, mekkora a hasadás. Ezt úgy lehet elképzelni, mint egy horzsolást.


A jó hírem, hogy a hártya rugalmassága miatt ki fog tágulni, és nem jelent majd gondot, ha rendszeresen közösülsz, vagy önkielégítesz. De, ha megszünteted a dolgok ki-be járkálását a hüvelyedből, visszaállhat az eredeti helyzetébe, és egy hosszabb szünet utáni aktusnál LASSAN kell csinálnotok, és rengeteg síkosítót kell használni, és újra ki kell tágítanod. A szűzhártya a tested részét képezi az életed végéig. Nem veszted el!


//Érdekesség! Ez a hártya a magzati fejlődésünkből maradt meg, ahol a ki-be járkálás nem volt hasznos//


"KILYUKASZTANI" kontra "KINYÚJTANI"

Erőszakos kifejezések a szüzesség témakörben:


Elsőként essen szó itt is arról a tévhitről, hogy a szűzhártya az egész hüvelyt befedi, és ki kell lyukasztani. Ez nem csak helytelen, hamis, téves! De ez picit túl erőszakos is…


"Aarrggh ! A nagy, gonosz farok be akar hatolni, és ki akarja lyuggatni a szűzhártyád és ettől majd KIVÉRZEL és hatalmas FÁJDALMAT okoz majd! Elveszi tőled a szüzességed! Le fogja szakítani a virágodat!


Látjátok már, hogy miért aggódik és miért ideges a legtöbb nő az "első alkalomkor"? És a semmiért! Az első nemi aktusod NEM egy diadalmenet, amikor egy férfi elvesz valami értékeset a nőtől, és cserébe és piros pontot és jutalom sütit kap érte, miközben a lány csak egy mocskos és nem kívánatos „szajha”.


Ebből látszik, hogy valami elszabott szexista baromság lengi be szűzhártya mítoszt. Ráadásul teljesen összezavarja azt, akinek hüvelye van. "Jó, de akkor hogyan menstruálok?" "Miért nem érzem tampon használat közben?" Akinek akár van, akár nincs hüvelye, azt hiszi, hogy az első hüvelyi behatoláskor "véresen nagy fájdalmak" lesznek (szó szerint értve). Valójában csak akkor lesz véresen fájdalmas, ha nem tudod, miként csináld jól.


Hogy csináld jól?


Beszéljünk arról, hogy tudod elkerülni a fájdalmat, az első hüvelyi közösülésedkor! Kezdjétek NAGYON LASSAN! Sok-sok előjátékkal! Nem kell stopperral mérni, de legalább 10 perc legyen! A tervezett első szex előtt egy hétig lehet elő gyakorlatot tartani ujjazással, ezzel elő-nyújthatod a hártyát. És bár elsőre elég rendesen benedvesednek a lányok, ilyenkor ajánlatos sok-sok síkosítót is használni. Nos, az igazság, hogy a jó szexhez általában szükség van síkosítóra. Ezt bárhonnan be tudod szerezni elég olcsón. Gyógyszertárakban, bevásárlóközpontokban, klinikákon, benzinkutakon ... A lényeg: azt akarod, hogy igazán JÓL CSÚSSZON! :)


Nos! Remélem volt, akinek segíthettem.


Mindig örömmel tölt el, ha kilyukaszthatok egy hamis eszmét a szexről! //LG

2013. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
már nem vagy szűz mert voltál már fiúval ugy. sok lánynak átszakad tampon használattól vagy maszturbációtól amig még szűz de ettől még szűz marad mivel nem volt fiúval. A vérzés egyáltalán nem mérvadó mert a legtöbb lány nem vérzik. (4-es voltam)
2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!