Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális hogy ettől félek?

Az normális hogy ettől félek?

Figyelt kérdés

Tini korú lány vagyok. Nem kis 14 éves fruska ha valaki erre gondolna. Szűz vagyok.

Nincs is senkim , de nagyon félek hogyha lenne is valakim és arra kerülne a sor akkor csak magával törődne.

Én nagyon odaadó tudok lenni és azthiszem hogy ebben a dologban is az lennék , de félek hogy leszopom és utána jól megdug... Semmi előjáték nélkül és még közbe közbe sem nyúl oda a csiklómhoz.... pár napja rémálmaim vannak egy ilyen férfival aki ezt teszi velem.. én pedig mindent megteszek neki és cserébe nem ad vissza semmit.... és ez a dolog nagyon aggaszt.... normális ez? Fiúk .. nyugtassatok meg , hogy nagyon figyeltek és a félelmem többnyire alaptalan.... ez nagyon feszélyez a kapcsolataim kialakításában. Kort és nemet is írjatok... Tudom elég érdekes kérdés és elgondolás.. de azthiszem ez valami fóbia lehet... :/



2013. szept. 22. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem hanyagolnálak el:)

21F

2013. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PureNameless ***** válasza:
Nyugodj meg a mentőket már értesítettük.
2013. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vigyázok rád 33/F
2013. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én törődnek veled...irj privátot


22/F

2013. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én törődnék egy lánnyal, ha oda kerülnénk:$


17/F

2013. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy épp egy vadállat karjaiba kerülnél, nehéz erre választ adni... :/
2013. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
14 évesen KORAI EZ!!
2013. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szöveg értés 1-es .......
2013. szept. 23. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy ?


amugy én figyelnék rád, nem csak megdugnálak.

2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leonidasz 20 válasza:
természetes dolog hogy párod ügyelni fog arra hogy neked legyen jó, ne fájjon.jól gondold meg kinek adod oda az ártatlanságodat.Van olyan aki tény és való bum bele hadd szóljon.na ezeket kell elkerülnöd:)ha bármibe segíthetek írj privit:)
2013. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!