Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbírkóznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbírkóznátok egy ilyen lánnyal/fiúval? Képesek lennétek együtt élni a dologgal? (a magyarázatban kiderül mit szeretnék megtudni) (és a kérdésem fiktív, ettől függetlenül normális kérdés)

Figyelt kérdés
Ha több személyisége lenne. Mondjuk egy gonosz és egy jó, meg egy ami önmaga. Képesek lennétek elhatárolni a 3 külön jellemet?
2013. febr. 25. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
....Nem. Nem akarok én egy ember több személyiségét határolgatni....
2013. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Karolgatni :))
2013. febr. 25. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem csak 1 kikötésem van a pasikval aki jár velem: ne legyen agybaja.

eddig ilyet nem találtam és a több személyiség szerintem nagyon az "agybaj"-kategória

2013. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, várjatok!
2013. febr. 25. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát furcsa lenne, szerintem én nem tudnék együtt élni vele. Képtelen lennék megbírkódni vele. Mert valószínüleg minden személyiségével máshogy kezelne engem, vagy esetleg lenne olyan személyisége amelyik nem szeret. Én ezt nem tudnám elviselni. Nekem már az is sok, hogy a barátom néha tök komoly, valamikor meg annyira gyerekes. Ugyan az az ember, csak mikor milyen kedve van.

Sajnos elég önző vagyok néha, szóval azt helyezném előtérbe, hogy nekem, milyen vele és nem azt hogy ő szenved ez miatt. :(

2013. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Önmagatokban, érzelmileg képesek lennétek elhatárolni a jellemeket. Ez még kimaradt. tehát pl ha a gonosz roszat csinál, tudnátok e ugyanúgy nézni a másik kettőre mint azelőtt?
2013. febr. 25. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Már megbarátkoztam a tudattal,hogy vonzom az őrülteket,úgyhogy megbirkóznék vele.
2013. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:

Nem, mert ez akkor is egy és ugyanaz az ember.

És aki először elküldött a büdös f@szba , utána meg azt mondja édesem, aztán meg te roh@dt szemét elhagylak aztán meg nekiáll sztriptízelni , olyan nekem nem kell.

2013. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kár. :(
2013. febr. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!