Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Focizás közben véletlenül úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focizás közben véletlenül úgy tette a lábát, hogy átestem rajta, és ettől nagyon elpirult a srác. Jelent ez valamit, vagy ez "normális"?

Figyelt kérdés

Páran fociztunk egyik nap, és a srác aki tetszik nekem, véletlenül úgy tette ki elém a lábát, hogy estem egy nagyot. :D Nem lett semmi bajom,segített felkelni,többször is bocsánatot kért,és utána mondták a többiek nekem,hogy mennyire elpirult a srác (pedig nem is tudják,h tetszik nekem).:D Ez jelenthet esetleg valamit? Hogy neki is tetszem? Vagy ez "normális",h ettől elpirul valaki?

18/L


2013. máj. 28. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Rommá röhögtem volna magam rajtad :D:D:D Eltaknyolsz és még a szádba is vertem volna a farkam :D
2013. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ennyit érsz...
2013. máj. 29. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csak megijedt mert eluralkodott a versenyszellem rajta és félt hogy nagyot estél és most mit gondolhatsz róla :D
2013. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
:D De megmondtad. Több nőt töcsköltem már meg, mint ahány éves vagy :)
2013. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
normális,zavarban van hogy miatta estél el
2013. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem leszarom,hogy hány nőt töcsköltél meg? Ők is nyilván annyit érnek,mint te. csá

Többieknek köszi.

2013. máj. 29. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
# 4 büszke vagy rá, hogy egy ribanc vagy?
2013. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a srácnak kettővel több lába van, mint amennyi szükséges lenne.


Jed Sawyer

2013. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár jelenthet... de mennyibe kerül megkérdezni tőle?
2013. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!