Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adjam oda magam? 15/L

Adjam oda magam? 15/L

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok a párommal (ő 17) és tudom h még fiatal vagyok hozzá,meg ráérek meg minden,de érettnek érzem hozzá magam és nagyon vágyom rá.A párom is nagyon szeretné,de azt mondta,h vár ameddig szeretném.

Már vagy kétszer majdnem megtörtént,de még félek néhány dologtól,és ez tart vissza.Szerintetek?

Csak normális válaszokat kérek,nem kell lehordani


2013. szept. 28. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha kicsit is kételkedsz akk ne
2013. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi a facért írok normális válaszokat? :O
2013. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
NE ADD ODA MAGAD!
2013. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem kételkedem,csak néhány dolgot nem tudok elképzelni..pl h vérezni fogok,és h az milyen lesz?h a párom h fog rá regálni...fájni fog-e,stb.
2013. szept. 28. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod hogy készen álltok nyugodtan
2013. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tartasz ettől, hiszen ismeretlen dolog.

De ez csak élőben derül ki - tudod, a puding próbája...


De amíg kételyeid vannak és ezek erősebbek a vágyaknál, addig ne tedd meg. Eljön annak is az ideje.

2013. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor vágj bele, ha nyugodt tudsz lenni közben. Ha feszült vagy, úgy fájni fog, nem lesz olyan jó.. inkább várj kicsit. :)
2013. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg néha szuperhősnek érzem magam. Ettől még nem vagyok az. Te sem vagy érett a szexhez, 15 éves vagy, még gyerek. 3 hónap járás után meg pláne nem vagy elég érett hozzá. Ettől függetlenül ma már orrba-szájba b*szik minden kisiskolás, szóval úgyis te is csinálni fogod, ezért tök mindegy, mi mit mondunk.
2013. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónap után képes lennél lefeküdni a fiúval, akkor nincs semmi önbecsülésed! Tényleg ennyit érsz csak?
2013. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ezt elhibáztad: ami kicsi önbecsülésem van,azt a páromnak köszönhetem.

szóltam,hogy tudom h kicsi vagyok,nem kérek lehordó szöveget.

2013. szept. 29. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!