Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is adjam oda...

Szerintetek is adjam oda magam az első lánynak, aki el tudja fogadni a külsőmet, a testi, kisfiús, azaz nem vonzó adottságaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz olyan lányt találnom vagy csak nagyon jól elbújnak, akiknek bejövök?, de már belefáradtam én ebbe, úgy látom itt kan többlet van és minden lány a helyes fiúkra hajt, úgyhogy én most már úgy vagyok vele, ha találok végre egy lányt, aki járna velem vagy legalább randizgatna és addná a jeleket, lesmárolnám, kicsit nyomulnék rá és járnék vele. Nem rég majdnem összejött a dolog, de a csaj szüleinek sem tetszem úgy látszik, így ő már más fiúval jár. Ellenben van két csaj is most, akik bár messze élnek tőlem, de úgy látom bejövök nekik fura mód, igaz csak képekről láttak még, így lehet nem igaz a csoda, de ha úgy alakulna, hogy letudnának költözni hozzám, akkor járnék bármelyikkel, gáz ez vajon? Lehet titkolni, hogy nem vonzódsz egy lányhoz, de nincs más választásod?
2013. jún. 2. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
NE! Mindig legyen választási lehetőséged. Nem kell egyből mindenbe fejest ugrani.
2013. jún. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy egy ember ne tetsszen senkinek. Szerintem előbb utóbb te is találsz magadnak csajt. Nem írtad,hogy hány éves vagy és ha esetleg küldenél egy képet, megtudnánk mondani,hogy milyennek tartunk.
2013. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már ilyen korai órán is..?
2013. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne. Egyedül jobb, hidd el, mint egy olyan emberrel, akivel csak kényszerből vagy. Inkább foglald el magad, keress egy hobbit, tanulj valami újat, aztán majd lesz valaki előbb vagy utóbb, akivel kölcsönös lesz a vonzalom.
2013. jún. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy ne szennyezd a világhálót pont
2013. jún. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem vonzódsz egy lányhoz, de nincs más választásod"


"lesmárolnám, kicsit nyomulnék rá és járnék vele"



Úgy látom, nálad a külsőd a legkisebb probléma.

2013. jún. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha 20-on felül, akkor már ne válogass, ha lehetőséged adódik, akkor járj bármilyen csajjal, aki adódik. Akik azt írják, hogy várjál, ők valószínűleg olyan pasik, akiktől minden 2. lány nedvesedik, amint meglátja, szóval ha te nem ilyen vagy, ne adj a véleményükre, legalábbis szerintem.
2013. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!