Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyen adjam magam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen adjam magam vagy ne?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam már azon, melyik a jobb. Ha mondjuk ismerkedem egy sráccal, mi a jobb. Tegyük fel nagyon tetszik. Kimutassam egyből az érzelmeimet, vagy hagyjam, hogy "hódítson meg". Van erre jó válasz??? Egyik férfi ilyen, a másik olyan. Valaki képes várni, küzdeni egy nőért, valaki megijed, ha ha nem mutatom ki azonnal érzelmeimet, nem küzd. Férfiak, melyik a jó út?

(Kort is írjatok!)


2013. márc. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de tapasztalatból írom: a legjobb, ha önmagad adod.

Ha nem így teszel, akkor hiába hódítasz meg bárkit, később csalódás lesz mindkét fél részéről. Ha önmagad adod, akkor olyan pasival kerülsz össze, aki tényleg hozzád való.

2013. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Játszd csak az elérhetetlent, aztán sírj, hogy lelépett.
2013. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!