Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Vélemény? Akár jelentk...

Lányok! Vélemény? Akár jelentkezni is lehet! :D A többit lent.22/F

Figyelt kérdés

Szóval, 22 éves srác vagyok, már egy pár kapcsolaton túl, a legutóbbi egy 3 éves kapcsolat volt, ami a nyár elején ért véget, de a vége felé már az együttlét nem volt az igazi.. Mondhatni eléggé rossz volt, és ez a teljesítményemen is érezhető volt, és talán ezért, de nagyon elment az önbizalmam ettől.. Sok kapcsolatom szinte már csak a szexről szólt, de most ennél kicsivel többet szeretnék.. Lehet furcsa,és beteges, de talán pontosan az ilyen problémáimból kifolyólag keresnék egy korombéli, nálam nemsokkal fiatalabb, vagy idősebb szűz lányt, mert akkor az talán képes lenne "megtanítani" várni, az önuralomra, és talán kicsit "megszelídíteni", mert már elég rég óta vágyom egy normális kapcsolatra, ÉRTELMES KOMOLY lányokkal..

IGEN, tudom h ez nem társkereső, de próba szerencse! :D

És, már ott is próbálkoztam, kevés sikerrel, mert ott is csak dugni akarnak a csajok.. :D

Köszönöm de nem kérek olyan válaszokat, hogy ismerkedjek szórakozó helyeken, vagy az utcán,eleget csináltam már, és mert ott azért 95%-ban nem az értelmes szűzlányok jelenléte dominál, és nem mellesleg már egy pár olyan kapcsolatom is volt...szépvolt jóvolt elégvolt.. Nagydarab mackós srác vagyok,(nem kövér!!) de épp a közepén vagyok annak, hogy ezen változtassak (konditerem,kardió, stb..) És a jópofa kommentelőknek üzenem, hogy én is értem a poént, de nem nagyképűségből, de már biztosan többet megéltem mint itt sokan.. ;D



2013. szept. 29. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Minimalboy a felhasználóneved? Akkor jó mert az én farkam maximál! Dobj egy privátot, meghúzlak!


Dancsi Bácsi 45F

2013. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kiegészítésképpen: Privát üzenetek is jöhetnek, csak annyi kérek, hogy a korotokat, és a nagyjáboli lakhelyeteket írjátok le légyszi, mert nemszeretnék ismerősbe belefutni :D
2013. szept. 29. 13:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Én lassan 23 leszek és szűz vagyok. Nem hinném, hogy feltétlenül szűz lánnyal kellene ismerkedned, a lényeg hogy olyan valakit találj aki komoly kapcsolatot keres.
2013. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én semmi jónak nem vagyok az elrontója, azért szerettem volna elsősorban szűz lánnyal ismerkedni, mert az első időkben inkább az ismerkedésen van a hangsúly, és nem a sexen..
2013. okt. 1. 13:09
 5/15 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok, és nem szűz.. de ez mennyiben befolyásol téged? :D nem értem, hogy a szűziesség mennyivel adna többet egy kapcsolatnak..:)

L

2014. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mert hová valósi vagy?
2014. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
biztos arra gondol,hogy aki szűz még,az nem tudja miből maradt ki eddig, és most sem akar annyira szexelni,és/vagy az első miatt vár, hogy megbizonyosodjon,hogy "jó" emberrel veszíti el::)
2014. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! nemigen értem, hogy mire is gondoltál.. :D általában az itteni kérdésekre priviben válaszolok :)
2014. febr. 1. 20:44
 9/15 anonim válasza:
Bezzeg nekem nem válaszoltál a kérdésemre... :-(
2014. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jajj, Bocsánat, melyik a te kérdésed? :-D
2014. febr. 2. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!