Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és szűz mit...

18 éves vagyok és szűz mit tehetnék? Többit lent!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még csókolózni sem csókolóztam.Anyukám szinte sehová sem enged, sosem voltak barátaim.Csak tanulok egész nap mert, ha nem akkor kiabál velem.Bulizni sem járok,csak a tanulásnak élek.Szerintetek mit tehetnék?Lehet nem is tetszenék a lányoknak,nincs önbizalmam se segítenétek?


18,5/f


2011. jún. 13. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
kúrj meg egy csajt
2011. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18,5 éves vagy. Az nem gáz, hogy még nincs barátnőd. Az viszont, hogy a szüleid még mindíg rángatnak az nem.
2011. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
szarügy, vágd szájba muterodat, mutasd meg neki ki a férfi a háznál aztán kocsiba szálsz és felszedel az útról egy redvás cigány qrvát :D:D
2011. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy beszélj már a szüleiddel, hogy ez nem fog menni, vagy kivárod amíg elballagsz. Más variáció nagyon nincs, mostmár megteheted, hogy elmész otthonról, de mostmár ők is megtehetik, hogy nem engednek vissza. Nagyából ennyiben kimerülnek a lehetőségeid.
2011. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jövőre egyetemre megyek, de anyukám nem engedi hogy ott lakjak ahol szeretnék ,mert azon a helyen főként felnőtt férfiak laknak és belevisznek a rosszba
2011. jún. 13. 20:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha legalább jól tanulsz, akkor most mégjobban vesd bele magad, szerezz valamilyen ösztöndíjjat, és akkor mondhat amit akar, szabad ember vagy. Sajnos amíg anyagilag rá vagy utalva addig nincs más, viszont ha már nem akkor ott kell hagyni ez tényleg nem normális.
2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam mikor betöltöttem a 18-at,hogy elmentem egy szajhához ennek már 17-éve.
2011. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
figyi srác vegyél fel msn-re és szivesne beszélgetek veled erről. megirom privát üzenetbe
2011. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
látom nem tudok privátot irni....b.zs.brigi@hotmail.com ird meg te is a tiédet, hogy lássam tényleg te veszel fel, nem akarom hogy innen mások is felvegyenek :)
2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
daanni@windowslive.com
2011. jún. 13. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!