Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, ha e-miatt nem...

Nagyon ciki, ha e-miatt nem akarok barátnőt? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! 14 éves fiú vagyok nem volt még barátnőm és nem is csókolóztam.:/ Na igazából szeretnék barátnőt de a hasonló 14-15 éves korú ismerősöm (nem mindenki de sok) már szexel. Én meg még korainak tartom (olyan 16 évest tartanám magamnál normálisnak) de félek hogyha barátnőm lenne akkor azért lenne hamar vége mert nem feküdtünk le. Ez nagyon ciki? Veletek, hogy volt? Légyszíves normális válaszokat! 14/f

2013. szept. 29. 20:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Megnyugtatlak, nem veled van a gond, hanem a világgal. Hogy mások szerint ciki-e, az ne érdekeljek. Úgyis lesz aki azt mondja, hogy az. Ne süllyedj az ő szintjükre, ilyen egyszerű. ;)
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem ciki,ne aggódj.

Mindenki másmilyen ütemben ér be :)

2013. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha hű maradsz ehez az elvedhez, akkor később majd büszke leszel magadra, és a lányok is rád. Neked van igazad, és aki ezért hagy el, azért nem is kár.
2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6%

"Ha hű maradsz ehez az elvedhez, akkor később majd büszke leszel magadra, és a lányok is rád. Neked van igazad, és aki ezért hagy el, azért nem is kár."


Ne hülyítsd már szegény kérdezőt, te is tudod nagyon jól, hogy az ilyen fiúkat később se veszik kutyába se a nők, lúzernek, nyominak tartják, én is ilyen voltam, mint a kérdező, és most itt vagyok 22 évesen, és még egy barátnőm sem volt, a csókolózásig sem jutottam el senkivel!...

2013. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Emberek ***** válasza:

Nem nem ciki, ha ezért nem szeretnél barátnőt. Én is korainak tartom 14 évesen elveszteni a szüzességet, bár én idősebb vagyok, de most gondolom azt, hogy igen készen állok rá. Hiszen egy fantasztikus lány a barátnőm, aki hasonló gondolkodású, és míg nem tölti be a 16-ot ő sem akar lefeküdni senkivel sem. Talán nem teljesen a kérdésedre válaszoltam, de úgy gondolom csak megerősít ez abban, hogy ne akarj megváltozni!

16/f

2013. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Nah így kell imponálni a gyk-n élő sok mérnöknek, atomfizikusnak és nem csúnya, csak nagyon nagyon balszerencsés embereknek.

+1 tőlem is.Nem veled van a gond, hanem a többivel akit megnyert a média.

2013. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Te jó ég :O Gratulálok a kedves ismerőseidnek, büszkék lehetnek magukra... -.- Te nagyon jól teszed, hogy nem fekteted meg az első kislányt aki az utadba kerül. Sajnos a kérdésed a mai világban nem meglepő, egyszerűen elképesztő, hogy már az ilyen kis ribizlik is "csak arra mennek"... De bízom benne, hogy vannak még hozzám hasonló lányok. akikben maradt még annyi tartás, hogy nem fekszenek le akárkivel, pláne ilyen fiatalon, úgyhogy azt tudom tanácsolni neked, keresd inkább ezeket a normális lányokat, velük nyugodtan összejöhetsz, semmit nem fognak siettetni, sőt még örülni is fognak, hogy ilyen normális vagy. :) 20/L
2013. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves #14es! Az hogy téged 22 évesen nyominak tartanak, és/mert még most sincs senkid, az nem azért van, mert 14 évesen nem vitted ágyba az évfolyamodat, meg a még kissebbeket. Ott a más a gond, pl a mentalitásod. Engem meg leszbikusnak mondtak 14 évesen, hasonló okokból ( ez 15 éve volt!), és lám, nem lettem az.
2013. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves vagyok, és éppen 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Én minimum 2 évig nem akarom és bizony rám is sokszor furcsán néznek, de én is rájuk...nem tudom miért kell 14 vagy fiatalabb korban már tinikurv*nak lenni... Szóval a lényeg, egyáltalán nem ciki, sőt! Légy rá büszke hogy kitartasz az elved mellett, én is az vagyok rá...pláne mikor látom az aggodalmukat hogy "csak ne legyek terhes!"

Normális vagy :)

2013. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok csak lány. Serintem ez teljesen normális és az a ciki ha valaki nem így gondolkodik. Én akkor dobnám ki a fiút ha ilyen idősen akarná, hogy lefeküdjek vele.:)
2013. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!