Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki jelezni egy pasinak, hogy csak szexelni akarok egy jót vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, én is neki. Több nem lehet, nem érek rá mostanában komolyabb dolgokra, de nagyon kívánom őt. Hülyének fog nézni ha felvetem neki, hogy csak ***junk egyet?


23/L


2012. jún. 4. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Nem ismerem
2012. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha csak így, ilyen alpárian, akkor igen. Hívd át dvd-zni. Ebből már sejteni fogja, mit akarsz.
2012. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

hogy juthat neked ilyen az eszedbe az én idömbe nem ez volt


by magdi anyus :D

2012. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
meg lehet mondani neki ezt finoman is, hogy értse, pl. elmondod neki hogy most milyen bonyolult életed van, és csak egy lazább kapcsolat fér bele. ugrani fog az ötletre...
2012. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene az ötlet.
2012. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csináld csak, én is szeretnék ilyen lányt találni. MÁr nagyon kívánom a szexet.
2012. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

nyugodj le, ha csak egy szexet akar egy lány, akkor nem ilyenre van szüksége, aki már ennyire ki van éhezve.

2012. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hat... nehogy felreertse es konnyelmunek gondoljon. baratkozz vele, majd szolj hogy te csak "arra" gondoltal, semmi tobbre. eleg sok kedves, erzelmekkel dus fiu van akiket sertene ha nem ereznek hogy szeretve vannak, de ugyanakkor sok srac van akit megtisztel az is ha egy lany csak a szexre hasznalja oket. ez emberfuggo.
2012. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, csak lazábban :D A srác gondolkodás nélkül belemegy ha jól nézel ki.

Vagy hívd haza hozzád. Ott pedig te leszel a rossz cica ;D

2012. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ohh baby..miért nem szóltál?! innen kell megtudnom? ;) :D
2012. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!