Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Többet akar vagy csak hülyít?...

Többet akar vagy csak hülyít? Hogy jöjjek rá? A szex miatt hívott el?

Figyelt kérdés

Ő mindenben más,mint én.

Tapasztalt,nagyon jól néz ki és népszerű,mindenki ismeri.De nem nevezném csajozó gépnek,mert oké,hogy lefeküdt pár lánnyal és volt egy komolyabb kapcsolata (4 hónapig voltak együtt),de nem szédít mindenkit és nem szokása részeg csajokkal összejönni,eddig csak gyönyörű lányokkal volt együtt,még szerintem is.

A hétvégét a házukban töltöttem,mert a szülei elutaztak és péntek este kicsit összegabalyodtunk és mondta,hogy lépjünk le onnan,ahol voltunk.

Le akartam feküdni vele,csak látta rajtam,hogy van valami baj és elmondtam neki,hogy ő lenne az első.Nem feküdtem le vele,de amúgy minden volt szexen kívül és rengeteget beszélgettünk,tök aranyos volt.

Szombaton is végig náluk voltam,próbáltunk együtt főzni,de nem annyira sikerült és medencéztünk (benti medence),filmeztünk,szórakoztunk kicsit...Rábeszélt,hogy aludjak ott.Úgyhogy vasárnap estig együtt voltunk.

Azt hittem,hogy soha többet nem beszélünk és levegőnek fog nézni,de nem ez lett.Hozott nekem kávét és a kedvenc péksütimből a suliba,meghívott ebédelni,délután pedig próbálta megértetni velem a matekot,mert "ő tudja",de elvontam a figyelmét.

Mondta,hogy szombaton is ott alhatnék,mert külön emelete van és a szüleit nem zavarnám.

Nem tudom,hogy belemenjek-e a többi találkozásokba...Nem vagyok olyan hú,de szép lány és sose volt kapcsolatom sem.

Ha csak hülyít,arra hogy jöjjek rá?



2013. okt. 7. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Idővel kiderül. Ha ügyes fiú és csak arra hajtana akkor sosem deríted ki csak akkor ha már megtörtént a dolog.

Amúgy meg ne problémázz!!!

Max szexelsz egy jót már végre te is.

2013. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2013. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
elég figyelmes ahhoz, hogy ne csak szexet akarjon. ha így lenne, az első alkalom után lepattintott volna, de nem ezt tette.
2013. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"minden volt szexen kívül"


Ha volt petting akkor ügyes kis casanova és tényleg hülyít téged. Egy finomabb verzió a csaj megfektetésének. Ha nem volt petting akkor fity fity esély mint mindenkinek amikor ismerkedik.

2013. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt petting,de nem erőltetett semmit.
2013. okt. 7. 21:39
 6/8 Tiaaa válasza:
Mar ne is haragudj, de a 4 honap nem komoly kapcsolat. Sokat elmondana, ha tudnank hany evesek vagytok.
2013. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nála annak számít.

Ő 17 éves,én 16 leszek novemberben.

2013. okt. 9. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Megakar fektetni. Ez nem szerelem, de mindegy. Játszik veled. Úgyis lefekszel vele, mert rózsaszín köd van. Figyeld meg, hogy nála szexelni fogtok. Nem vagyok jós hanem ez egy olyan dolog amit vakon megmondom. Szex kell neki.
2013. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!