Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz az ha egy 13...

Gárfild kérdése:

Szerintetek gáz az ha egy 13 éves jár egy 16 éves fiúval és a fiú már le akar vele feküdni? A lány meg szégyelli magát! IgAz válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, a húgom 12 éves, és még "barbyzzon" biza vagy 5 évet minimum !
2011. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Rúgd t.kön.

Gyerekkel akar szexelni.

2011. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor leírtuk, de ez nem csak gáz, hanem büntetendő is, jogi értelemben nemi erőszak.

A lány akkor szégyellje magát, ha tényleg le is fekszik a pasijával 13 évesen.

A fiú inkább szégyenkezzen csendesen, egy sötét sarokban.


.... régi szép idők, amikor a 12-13 évesek legfeljebb a szájrapusziig jutottak el, és nem akart mindenki minden áron lefeküdni az első szerencsétlen génhulladékkal, aki jár vele....

2011. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
25%
Sziaa:) Gondolom te a lány vagy, mert aszt nem írtad, ha te vagy a lány nem igazán hiszem el hogy egyátalán TE leszeretnél feküdni a fiúval!És nem a szégyenlőségről van szó:) Én 14 éves vagyok, és a barátom most lessz 19 éves.. De én megbeszéltem vele hogy addig ameddig nem érzem magamat készen a szexre, nem fogok vele lefeküdni.. És eszt tiszteletben tartja, már együtt vagyunk 7 hónapja. És igazából mikor elkezdtünk járni, én még nem is csókolóztam, nemhogy szex... Szóval ezzel igazából aszt akartam mondani hogy ha nem álsz rá készen, akkor ne tedd! Ha a fiú szeret, akkor megvár:) 14/L
2011. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, még tanulj kicsit írni inkább.

A srác sem valószínű, hogy sokáig lesz veled, jah és el kell szomorítsalak, van egy "kis" pedofil beütése....


Ez igen is gáz...

2011. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
25%
Bocs de nemigen van közöd az én életemhez:)
2011. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
19:38-asnak igazavan sajnos még ugy max5 hónapot jósolok nektek.ha jól bele gondolsz egy 19 éves fiunak nem az aleg nagyobb vágy hogy kézen fogva sétáljon veled a plázába és amikor haza kisért adjon az arcodra egy puszikát.
2011. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
várj még 1-2 évet ha a srác szeret meg fogja érteni és nem fog ez miatt utálni még az is lehet hogy jobban megszeret mert nem adod olyan könnyen magad meglátod jobb lesz ha vársz még ;) :D
2011. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
nem gaz...csak nem helyes:)varj meg vele ..ugy kb 3 evet:)
2011. dec. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
18:43 nak nincs igaza, ha már a jogi részt boncolgatjuk, megrontásnak számit, és csak akk büntetik, ha feljelentenek, de én se támogatnám a dolgot, korainak tartom a dolgot ettöl függetlenül.
2011. dec. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!