Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit befolyásol az ha egy lány...

Mit befolyásol az ha egy lány soha sem maszturbált és úgy kerül oda az első szexuális együttléthez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
hát kb nagyon ujj érzés lesz és sztem inkább masztizz mert az nem rossz dolog
2009. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
mivel nem ismeri a saját testét, nem fogja tudni hogy jó neki. volt olyan szűz barátnőm aki soha nem maszturbált. kellett egy jó 3-4 hónap az első aktustól, hogy belejöjjön a dologba. mivel még soha nem élvezett el, ezért az is új volt neki, 16 évesen.
2009. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogja tudni hogy mi a jó neki és hogy. Ki lehet tapasztalni együtt is de nem jellemző mert akkor már nem tudja a lány elengedni magát. Ha egy fiú is úgy kerülne oda hogy soha nem csinálta magának az elég lebőgés lenne valószinűleg.
2009. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
mivel nagy valószinüséggel az első szex fájni fog és rossz élmény lesz, ezért a maszturbálást se fogod majd kivánni. valszeg jóidőre elmegy a kedved minden jótól
2009. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Voltam ilyen lánnyal, sok hónapba került mire az első orgazmust sikerült összehoznunk, mert nem tudta, hogy mire hogyan reagál a teste, és ezért például idő előtt leállított.
2009. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
nem célszerű, mert éretlen rá. az orgazmus érzését érdemes ismerni mielőtt fejest ugrassz valakivel az ágyba, vagy legalább megpróbálni elérni..
2009. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

semmit nem vesztesz vele, anélkülis ugyanolyan jólesz...hülyeség az h nemismeri a saját testét....az első szex-kor úgysem a csaj dirigál, h neide, neoda, neúgy, hanem így, stb. csakúőgy történni fognak a dolgok, a pasi majd bevezet téged a jóba. nmvesztesz abszolút semmit, ha nem masztrubálsz. sőt....a maszturbálás soha nemlesz ugyanolyan, mint a szex. 2 különböző dolog szinte.

úgyhogy felesleges a maszturbálás, nemvesztesz semmit, ha nem csinálod.

2009. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
91%
Sztem ha úgy mész oda annyira jó lesz h sokkot kapsz:D
2009. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Eddig ahány lány bnőmmel beszéltem, mármint olyanokkal akik életükben nem masztiztak, már az első szex során elmentek. Én meg végigmaszturbáltam a tini koromat és még most sem tudok szex közben elmenni, máshoz vagyok szokva, jó mi?
2009. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző: persze, mert aki nem masztizott, az nem tudja mi az orgazmus...sztem ez lehet.
2009. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!