Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lánynak milyen fiúval...

Szűz lánynak milyen fiúval érdemes elveszíteni? Szűz, vagy nem szűz?

Figyelt kérdés

Kérem, olyan válaszok ne jöjjenek, hogy "amelyikbe szerelmes vagy", "ne ez legyen a mérvadó" stb.

Csak egy egyszerű választ várnék.


2013. okt. 8. 10:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
velem mert tapasztalt vagyok
2013. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"amelyikbe szerelmes vagy" sajnos ez a legjobb receptem.

Voltam szűz és nem szűz férfivel is. A szüzességem szintén szűz férfival vesztettem el és jó volt. Sőt meg is lepődtem, hogy milyen kellemes, figyelmes, odaadó, és hogy milyen sokáig bírta az aktust.


Egyén függő, hogy kivel jó és kivel nem. Ha szeret és odafigyel rád, akkor bármelyikkel egy élmény lesz.

És persze főleg tőled is függ, hogy mennyire parázol rá, hogy mennyire vagy szűk...


Kérdésedre nem lehet úgy válaszolni, annyival ,hogy szűz vagy nem szűz, mert ez legalább olyan diszkriminatív, mintha azt kérdeznénk, hogy melyik nem az okosabb a férfi vagy a nő. Nem a nemi hovatartozás a mérvadó, férfiból is van egy mérhetetlen ostoba és lányból is.

2013. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor neked mi a mérvadó...?
2013. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire primitívek, hogy szinte minden szóba belekötnek, csak épp nem a kérdésre válaszolnak :D


Én azt mondom, hogy tapasztaltabbal.

2013. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Van egy szép ének, ennél EGYSZERŰBB válasz nincs, vagy aki azt mondja, van, hazudik:

Édesanyám mondta nékem,

Minek a szerető nékem,

de én arra nem hajlottam, nem hajlottam,

titkon szerető tartottam ha te ha


Édesanyám sok szép szava,

kit fogadtam, kit meg soha,

megfogadnám, de már késő, de már késő,

hull a könnyem mint az eső, ha te ha

2013. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
68%-os menj már innen, senki nem kíváncsi a hülyeségeidre.
2013. okt. 8. 11:01
 17/23 A kérdező kommentje:
Az érdekes lenne, mert épp nem érkeztek felajánlások, hanem csak normális válaszok lányoktól, fiúktól, ellenben a tieiddel.
2013. okt. 8. 11:07
 18/23 anonim ***** válasza:
68% te tuti szűz vagy :D
2013. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy tapasztaltabb fiúval.
2013. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Velem lenne legérdemesebb...több szűz lánnyal volt dolgom, vigyáznák rád hogy felejthetetlen legyen :) irj rám privátot :)
2013. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!