Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A valóságban is létezik hogy...

A valóságban is létezik hogy olyan jó külsejű fiúnak mint az Éjjel-Nappal Budapestből Lali nem sikerül becsajoznia?

Figyelt kérdés
Vagy az egész csak médiás túlzás és a valóságban csak az alacsony, csúnya és szegény fiúk maradnak szüzek 25 évesen is?

2013. okt. 8. 15:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Külsőre és csakis külsőre igenis jól néz ki. Magas, vállas, izmos, kidolgozott testű, , kreol bőrű, markáns férfias az arca, haja is rendben van és mellette még olyan testi hibái sincsenek, mint elálló fülek, kapafog, nagy vagy turcsi orr.


Nem értem mi ez a hülyeség a nőknél. Még akit maga az ember jellemileg taszít azok közül is bevallják, hogy a teste az izgató.


Még az tanult, nála 10 évvel idősebb ügyvédnőnek is bejött a teste. Egy olyan nő biztos nem állt volna le tartós kapcsolatra maximum titkos dugásra de az ösztöneit még neki is beindította.


Nem az intelligenciától függ sajnos. Az intelligencia egyedül a komoly párkapcsolatban jelent előnyt. Rengeteg gazdag, unatkozó nő bukik Christofel külsejű tuskókra csak a testükért. Sokan még fizetnek is érte. Nézd csak meg a Rosszlányok.hu férfirovatát.

2013. okt. 8. 17:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen van. Én erre egy jó példa vagyok. Sajnos a göndör hajam miatt mindenki Lalinak szolit. A hajamat levágatnám de mivelhogy 'Kiállóak a füleim' így muszáj megtartanom a nagy hajamat hogy eltakarják. Mindenki Lalinak hív és szerintem nem kedvességből hívnak úgy hanem gúnyolódás céljából. (És nekem sem volt még barátnőm) 17/F
2013. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úúúú de farok vagy, ha úgy néznék ki mint Lali tökre király lennék. XD Használd ki, ebből is lehet előnyt kovácsolni.
2013. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja meg ő izmos??? Hozzá képest sokan svarcik. Szégyellem, hogy 2,5 éve edzek. >.<
2013. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a 7 edik válaszolónak üzenem: ne legyél már ennyire negatyív. ha beletörődsz a sorsodba, akkor leéled úgy az életed és hidd el ,hoyg szex, és párkapcsolat nélkül leélni nem lesz jó. bánni fogod vén emberként, hogy kimaradtál belőle. én is 25 voltam mire összejöttem az első barátnőmmel ( most is együtt vagyunk 7 hónapja) sokat gondolkodtam előtte ugyan ilyen hülyeségeken, de hál Istennek, vagy az univerzumnak, hogy szavaidat idézzem :D nem adtam fel és így. egy nagyon csinos barátnővel büszkéltkedhetem. úgy , hogy csóró vagyok és csúnya is ( férfiasan csúnya)
2013. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Férfiasan csúnya? Az olyan mint Berki Krisztián?


Egyébként a 7-es adott egyedül értékelhető választ.


A 12-es meg eltévedt, 17 évesen még nem ciki a szüzesség. Sok férfi szexszimbólum is van, aki 17-18 évesen vesztette el és utána csajozott ezerrel. 20 fölött lesz gázos és 25 fölött már menthetetlen az ember.


De még az is csak akkor ha addig nem valami magasabb célt szolgált az hogy nem sikerült elveszítenie. Például tanult ezerrel, lediplomázott és mostanra egy jól fizető állása van. Vagy ha nem tanult akkor üzletelt és mostanra milliói vannak.


Amikor egy itt válaszoló lánytól azt olvassátok, hogy őket nem zavarná ha 20 vagy neadjisten 25 fölött szűz a leendő barátjuk akkor erre számítanak. Hogy azért szűz mert közben vagyont vagy hosszútávú egzisztenciát halmozott fel.

2013. okt. 10. 00:07
 17/19 anonim ***** válasza:
magasabb célt szolgált ... a magasabb cél érdekében felejtsd el az összes szart.
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gernyó02 válasza:
Én 17 vagyok nekem is olyan hajam van mint Lalinak csak az enyém az nagyobb, a lányok nagyon bírják folyamat beletúrnak és piszkálják . Volt már barátnőm ,jelenleg is van és imádja a hajamat :DDD
2014. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én 28 évesen veszítettem el a szüzességem és úgy, hogy előtte "csak" 3 nővel csókolóztam és még randának se mondhatom magam! korábban egyszerűen sehogy se akart összejönni (na meg addig nem is nagyon tudtam csajozni)A csaj 20 éves volt akkor és véletlenül megismerkedtünk és egymásba szerettünk! Elmondtam neki, hogy én még szűz fiú vagyok de nem akarta elhinni mert olyan jó szövegekkel szórakoztattam! Aztán el is töltöttünk egy pár éjszakát ketten. Nem lett, hosszú távú, életre szóló szerelem de Nekem így kedves emlékként maradt meg a kapcsolatunk!


35/F

2016. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!