Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lett ilyen nagy divat...

Miért lett ilyen nagy divat hogy a kiscsajok azelőtt elvesztik a szűzességüket, mielőtt középsuliba mennek?

Figyelt kérdés
Leginkább akkor csinálják először, amikor befejezték az általánost és kezdik a középsulit, azon a nyáron...
2013. okt. 9. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És általában egy 12 éves lány még csak általános iskolás 6. osztályos.
2013. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 wiwastarr_ ***** válasza:
100%

én pl még 1-2 évig nem tervezem elveszteni...szal tudod vannak kivételek...

14/L

2013. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapelőtt 07:44-es vagyok. Természetesen maximális tisztelet a kivételeknek!!!
2013. okt. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem erről minidg az jut eszembe, amikor visszamentünk találkozni általánosba... úgy néztek ki a kis p.csök ahogy mi még most se... sajnos döntő többségében igazad van. Tisztelni kell a kivételt, azok az értékes emberek.
2013. okt. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Petyuka 98 válasza:
70%

Sajnos eléggé nagy divat lett..én 12 éves koromban vesztettem el sajnos de azért mert megerőszakoltak..most 15 vagyok és végre sikerült találnom egy fiút aki megbecsül és igen vele lefeküdtem..mert így valamennyire a régi fájó emlékek tompultak.

15/L

2013. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én azt sem értem, hogy a 13-14 éves kislányok, hogyan állhatnak készen lelkileg a szexre? Én talán egy éve éreztem magam úgy, hogy mostmár megtudnám tenni, mert megérettem hozzá. Most már csak arra a srácra várok, aki mellett úgy érzem majd, hogy meg is éri megtenni. De még fiatal vagyok, szóval van időm. :)

A kérdéshez kapcsolódóan csak annyit, hogy elég szomorú, hogy manapság (pl. az én osztályomban már többször is szemtanúja voltam ennek) már arra a lányra néznek furcsán, és lenézően, akinek -16 éves létére- még megvan a szűzessége..

2013. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt lehagytam, hogy 17/L vagyok. :)
2013. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Tombol a liberalizmus, a nők kurvulnak.
2013. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!