Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz illetve...

Szerintetek gáz illetve szégyen az hogy még nem volt barátnőm és hogy még szűz vagyok 21 évesen?

Figyelt kérdés
am még soha nem próbálkoztam csajoknál mert nem merek! lányok ti mit gondolnátok egy ilyen pasiról?

2013. okt. 14. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Legalább nem vagy felelőtlen. Kellene is mindenkinek érési idő. Így legalább nem jön ide a barátnőd kérdezni, hogy lehet-e terhes.
2013. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz. Nem gondolnék ennyi alapján semmit, ha megismerném az illetőt és megkedvelném, még örülnék is neki.
2013. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tevetke ***** válasza:
Szerintem nem gáz, kicsit furcsa, de egyáltalán nem gáz, pláne nem szégyen!
2013. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, de azért kellene ismerkedni már. Miért nem mersz?
2013. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, egyszerűen nem merek!
2013. okt. 14. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
fúú ez nagyon gáz! szuzen fogsz meghalni :S
2013. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
járjál haverokkal bulizni, kicsit iszol, és máris mersz. Csak lájtosan, nem kell durvulni a piával. Ha meg így sikerül, akkor utána már könnyebb.
2013. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23 évesen vesztettem el. Nem azért mert ronda lennék vagy valami, csak egyszerűen éreztem magam érettnek hozzá. 10 év eltelt azóta és nem bántam meg a dolgot. Nem késtél le semmiről, még időben vagy. De persze azért szép lassan próbálj meg változtatni rajta, ha zavar.
2013. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem gáz, de szerintem is légy bátrabb, összejön az.:)
2013. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!