Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még esélyem egy szűz...

Van még esélyem egy szűz lányt találni?

Figyelt kérdés
29 vagyok, olyan lányt keresek, akin még nem ment át a fél város, de korban hozzám illik (és nem bűn ronda...).
2013. okt. 17. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak attól lehet különleges, hogy még szűz.
2013. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De egy nő miért attól különleges, hogy még nem szexelt? Szerintem nagyon nagyon sok szexuálisan aktív nő van, akik igenis érdekes személyiségek.

Ez a világ legirrelevánsabb dolga.

2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem csak a szűz lány lehet különleges. De egy szűz lány számomra mindenképp különleges.
2013. okt. 17. 21:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Én pl. 22 éves vagyok, még nem szexeltem, de egyáltalán nem vágyom egy olyan pasira, aki szerint a legértékesebb vagy a legérdekesebb/különlegesebb bennem a vaginám állapota, és hogy kivel (nem) voltam eddig.
2013. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én 24 éves szűz lány vagyok. Nem csak az maradhat így, aki vallásos vagy nem normális. Van még egy olyan lehetőség is, hogy azzal akar lefeküdni, akivel kölcsönösen szeretik egymást. És ez nem mindenkinek jön össze. Tudom sokaknak fura lehet, mert a legtöbb embernél könnyen jön-megy a szerelem, de vannak kivételek. Én tényleg őszinte, mély érzelmekre vágyom, ebben a dologban nem tudok megalkudni. Nehéz kitartani, de muszáj, mert egyéb verziót úgysem tudnék élvezni.
2013. okt. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem nem fogsz találni ... a 16, 17 évesek nagyrésze mar nem szűz aki még az 20 éves korára tuti elveszti. Még a "vallási fanatikusok" sem bírják ki addig :P


Üdv.

17/L

2013. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!