Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Senki nem akar velem kezdeni...

Senki nem akar velem kezdeni csak mert szűz vagyok. Mit tegyek? (19)

Figyelt kérdés
Kérlek, na azt írjátok, hogy veszítsd el,stb. Értelmes hozzászólásokat várok.
2013. okt. 17. 22:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azok kerülik a szűz lányokat, akik csak a szexre hajtanak. Aki komoly kapcsolatot szeretne annak előnyt jelent, ha egy lány még szűz.
2013. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1.

[link]


2.

Hülye emberekkel kezdtél. Esetleg figyelj oda más érdeklődőre is, bővítsd a látómeződet!

2013. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én kezdenék veled...

Kezdjünk valamit? :D


22f

2013. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
keress szűz fiút :D
2013. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem senki! Előbb-utóbb megtalálod azt, akit nem fog zavarni. Tudod, minden pasi más, sokan nem szeretnek tanítani, meg a szexualitás alapvető egy kapcsolatban.

A másik, hogy bizonytalanságot is jelent a szüzesség, hisz előfordul, hogy fél-egy évet is várni kell rád. Félre ne érts, ezzel semmi baj - bár ha szeretek valakit, egy hónap után is lefekszek vele (én legalábbis) - csak mindenkinek vannak szükségletei, amiket így vagy úgy ki kell elégítsen.


Most már nem szűzként nagyon nehéz lenne elképzelni, hogy hónapokat, vagy még többet ne szeretkezzek.


24L

2013. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
azért az enyhe túlzás, h aki elkerüli a szűz csajokat, az csak a szexre menne, és nem akar komoly kapcsolatot.. nekem volt szűz pasim is meg nem szűz is, és a nem szűzzel volt jobb a dolog, mert ő már tudta h mit h kell csinalni.. amugy meg miert kell elmondani nekik? ne mondd el, nincs a homlokodr írva.....
2013. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy örülj neki, hogy ilyen gondolkodású gyerek nem akar Tőled semmit. Ez egy nagy marhaság indoknak. Nem ezen fog múlni egy kapcsolat, hogy szűz vagy-e még, vagy rutintalan.
2013. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért nem akarnak veled kezdeni mert a szűz csajok általában 10/9 beleszeretnek abba aki elveszi... Aki így nem akar veled lenni az biztos, hogy csak rövidtávú szexkapcsolatot szeretne...
2013. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen megduglak!:)
2013. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek
2013. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!