Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtudta hogy szűz vagyok és...

Megtudta hogy szűz vagyok és nem akadt ki rajta, ugyanúgy találkozgatni akar velem, akkor nem csak a szexre hajt? (23/L)

Figyelt kérdés
Mert olvastam az egyik kérdésben hogy miután a lány elmondta a pasinak hogy szűz dobta őt, vagy olyat is aki félt elmondani a srácnak mert tudta hogy ha kiderül a szüzessége ott fogja hagyni. De az én jelöltem ugyanúgy találkozgatni akar velem. Akkor nem csak a szexre megy?
2013. ápr. 16. 14:18
 1/6 ivilicious ***** válasza:
100%
lehet,h arra megy,mertimádja a szüzeket
2013. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem ezt a női parát. A legtöbb férfinél jó pont, ha a nő szűz, de legalább is semmi hátrányt nem jelent. Erre ez már vagy a századik kérdés, amiben a lány ezen parázik.
2013. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vannak, akik pont a szüzekre hajtanának..

de amúgy meg szerintem észre lehet venni, érezni lehet, hogy mire hajt a pasi.

egyébként nem hiszem, hogy nálad csak a szexre menne...

2013. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
80% :) a kérdező megírta h: "miután a lány elmondta a pasinak hogy szűz dobta őt" és én több hasonló esetről hallottam. de én mindig is úgy voltam vele, hogyha valaki ezért dobja, akkor jobb is, hogy kiderült, mert ilyen pasi senkinek sem kell! :)
2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden férfit érdekel a szex, és senki se jövőbelátó, ráadásul egy férfi bármit megtesz a szexért, magyarul sosem lehetsz biztos, csak abban, ami már elmúlt. kivéve ha elfelejtetted bevenni a canvintont...


de elég valószínűnek tartom, hogy ilyen naiv gondlkodással 23 évesen, biztos nem lesz egy tökéletes kapcsolat.

2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

minden férfi a szexre hajt csak valaki egyel akar szexelni évtizedekig :D háhá

F19

2013. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!