Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok. Van értelme...

Szűz lány vagyok. Van értelme találkozgatnom a sráccal ha ő nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Aranyos, jól elvagyunk egymással, többször is randiztunk. Tetszem is neki. Nem nyomul, tiszta úriember velem. De nem akar komoly kapcsolatot, ezt véletlenül mondta el, akkoriban még nem randiztunk, csak dumálgattunk. Van így értelme találkozgatni?


Ja és elég ritkán találkozunk, kb 2 hetente, és jó ha hetente 1 alkalommal beszélünk egymással...


2013. máj. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt nektek kell eldöntenetek, mit akartok.
2013. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam így egy szűzlánnyal. Neki ez kevés volt. Neked kell átgondolni, hogy mit szeretnél. Valószínűleg neki ennyi megfelel, max szex is kellene mellé. Kérdés csak te vagy-e neki. Nem ismerjük neked kell felmérni a helyzetet.
2013. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
mi az a szűz?
2013. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked biztos több 100 gaz barátod van, szóval látom nincs szükséged még 1 re.
2013. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Popi85 válasza:
Ócska válasz de igaz: Ne szaladj olyan szekér után ami nem veszfel!
2013. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De mi az hogy nem vesz fel? Már felvett egy kicsit :D

Ő mondja hogy van-e kedvem találkozni vele ő csókolt meg először stb.

Csak nem olyan szekér az...

2013. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!