Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek ez az ágy...

Lányok! Szerintetek ez az ágy szélén beleülős szex első alkalomra jó, mert egy srác azt mondta, h ez szerinte a legjobb az elsőre? 22L

Figyelt kérdés
Azt mondta, h fél a missz-től, mert elronthatja a dolgot, így pedig én irányítanék, annyira mennék rá, amennyire jónak érzem. Igaza lehet, vagy tudtok jobbat ennél?

2013. okt. 24. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Első szexre a misszionárius ajánlott, bár te tudod.
2013. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
igaza lehet:)
2013. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a misszionárius azért jó elsőre, mert sokkal belsőségesebb. És pont azért mert érzed, hogy Ő irányít. Ez az Ő felelőssége az első alkalommal.


22/F

2013. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
belsőségesebb - beNsőségesebb
2013. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a misszionárius a legjobb. Annak van meg úgy a hangulata. A többi póz az maradjon máskorra. Itt meg legyen férfi, és vállalja a "felelősséget". Ha jól csinálja, akkor nem lehet semmi gond. Ha meg bénán, akkor mindenhogy rossz lesz.
2013. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést. Nem a belsőségekre gondoltam. :3
2013. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem balf**z, és szeretem. Csak azt akarja, h nekem a legjobb legyen, köszi az ajánlatot k., nem élnék vele.

E kettő az, ami megosztja a társaságot, de jó lenne, ha emlékezetes lenne az első, s ő azzá akarja tenni nekem, s érzem, h csak azt akarja, h nekem tökéletes legyen.

2013. okt. 24. 22:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"ez az ágy szélén beleülős szex" vki lerajzolná ezt mert nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
gyáva pasi
2013. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as:


Képzeld el a lovaglót, csak mindketten ülnek, a csaj a fiú ölében.


9-es:


Én ezért nem gyávázom le, sőt sok ilyen gyáva pasit kívánok mindenkinek, aki azt szeretné, h jó legyen az első élményem. Ezért nem értem, h miért kell legyávázni a pasimat, annyiból biztos jobb a dolog, h én irányítok, s így kevesebb rossz élmény lehet, utána majd átveszi ő a gyeplőt sztem. :)

2013. okt. 24. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!