Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek ez az ágy...

Lányok! Szerintetek ez az ágy szélén beleülős szex első alkalomra jó, mert egy srác azt mondta, h ez szerinte a legjobb az elsőre? 22L

Figyelt kérdés
Azt mondta, h fél a missz-től, mert elronthatja a dolgot, így pedig én irányítanék, annyira mennék rá, amennyire jónak érzem. Igaza lehet, vagy tudtok jobbat ennél?

2013. okt. 24. 22:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
szerintem a beleülősnél azért jobb a "hagyományos",mert lehet ,hogy az első fájni fog.Nem vészes,ki lehet bírni,de nem kellemes.És szerintem rosszabb,hogy úgymond te okozod magadnak a fájdalmat,és minden egyes le-fel mozdulásnál "kényszerítened kell magad",hogy tovább folytasd...Nem tudom,hogy mennyire fogalmazok érthetően.Gyatra példa lesz,de ha magamnak kellene beadni egy injekciót,akkor hezitálnék előtte,talán meg is gondolnám magam,de ha más adja be,akkor gyorsan meg van,rájövök,hogy nem is olyan vészes,mint elsőre gondoltam.A barátodnak sem kell tartania tőle,hogy ő irányít,attól még te mondhatod,hogy milyen tempóban haladjatok,mikor lassítsatok be egy picit.:)
2013. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A 11. válaszolóval értek egyet. Abszolút igaza van.

Ráadásul első alkalomra szerintem nagyon fárasztó lenne neked az a póz.

Én már nem egyszer szexeltem, de még így is kényelmetlen szokott úgy lenni.

2013. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg ez a "beleülős póz" elég mélynek tűnik. Ha első alkalommal jól megmasszírozza a méhszájadat, nem biztos, hogy élvezni fogod.


Szerintem is maradjatok a misszionárius póznál, aztán majd lehet variálni!:)

2013. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, h tök romantikusan átölel majd, s segít a mozgásban, s így jobb lesz, mint egy missz.

Én próbálom elképzelni, s a képzeletemben nagyon jól működik ez a dolog, remélem igazából is.

2013. okt. 24. 22:56
 15/20 A kérdező kommentje:

13-as:


Én is ezt kérdeztem, h nem baj-e, ha nem teljesen ülök bele, s ő mondta, h éppen ezért adja át nekem a stafétabotot, h én majd tudni fogom, h hol a határ. Nagyon kedves srácnak tűnik nekem.

2013. okt. 24. 22:58
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem már kezd kicsit gyanússá válni.
2013. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mi a gyanús? Túl kedves a srác, h igaz legyen?
2013. okt. 24. 23:05
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, kényelmetlen lesz. Nem akarsz teljesen beleülni, akkor kapaszkodni kell, vagy a comboddal tartanod Magad. Ha rendszeresen sportolsz, akkor ez nem probléma, de ha nem, akkor elég gyorsan elfáradsz. Misszionárius pózban ez nem áll fenn, mert mindketten fekszetek.


Mindegy, nem akarlak rábeszélni semmire, majd meglátjátok, hogy hogy alakul! Érezzétek jól magatokat és majd írj pár sort, hogy milyen volt!:)

2013. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd kipróbáljuk őket, ha vmi nem jó, majd váltunk, nem gyorsan akarom lezavarni az egészet, egy éjszakát szánok a dologra, reméljük jó lesz, akárhogy is lesz.
2013. okt. 24. 23:09
 20/20 anonim válasza:

Fektesd hanyatt a bnődet a két lábát tedd a nyakába a nagy lábaujjait meg húzd össze kábelkötegelővel!Ha vidéken laksz jó a bálamadzag is :) xD

Majd hajszárítózd meg az állófarkad és határozott mozdulattal hatolj bele a jó orgazmus érdekében :) xD

2014. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!